id: tnnbvm

Żywność i leki dla teriera, psa o imieniu Carlito (terier parson)

Żywność i leki dla teriera, psa o imieniu Carlito (terier parson)

Aktualności2

 • W dniu 16. grudnia złożyłem zamówienie na zakup karmy dla Carlita. Dokupiłem płaszczyk przeciwdeszczowy bo moknie psina na spacerach po lesie. Bardzo Wszystkim dziękuję za wpłaty na konto i osobiste datki. Wydaliśmy 169 złotych z groszami, nie płacimy za transport co pozwoliło na większe zakupy. Wkrótce zamieszczę fakturę dla lega artis. Nadal proszę o pamięć i pomoc w zakupie karmy dla mojego przyjaciela Carlita w roku 2021.

  Powodzenia, silnego zdrowia i szczęścia w nowym 2021 roku dla nas wszystkich.

  SZĘŚĆ BOŻE.

  Czytaj więcej
 • Zbliża się wigilia Bożego Narodzenia, gdzie nasi bracia mniejsi ponoć przemówią do nas ludzkim głosem. Mam nadzieję, że mój przyjaciel Carlito podziękuje Małgosi, Danusi, Maćkowi, Kamilowi i wszystkim dobrym ludziom, którzy stanęli na naszej drodze życia.

  ps. wkrótce złożymy zamówienie na karmę, która powinna starczyć do końca stycznia 2021 roku.e77595df7f4cbe97.jpeg

  Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Jestem z moim przyjacielem Carlitem w trakcie rehabilitacji kompleksowej w Centrum Rehabilitacyjnym w Grębiszewie. PFRON oraz dyrekcja Centrum Rehabilitacji zgodziła się na pobyt mojego psa w czasie trwania mojej rehabilitacji, która ma potrwać pół roku, do końca marca 2021 roku. Trafiłem tu po utracie zdrowia i zwolnieniu mnie z tego powodu z pracy. Ja mam tu wyżywienie i opiekę. Carlito ma tylko opiekę. Gdy pracowałem w 1. Bazie Lotnictwa Transportowego w Warszawie kupowałem mojemu Carlitowi jedzenie w puszkach polskiej firmy Dolina Noteci. Teraz, gdy jestem chory z dysfunkcją ruchową i bez pracy nie mam środków na kupno karmy dla mojego przyjaciela Carlita. BARDZO PROSZĘ O WPŁATĘ CHOĆ ZŁOTÓWKI lub jeśli jest to możliwe przysłanie karmy Dolina Noteci na adres: Dariusz SZYPULSKI, CENTRUM REHABILITACJI "OBOK LASU" 05-300 GRĘBISZEW, ul. Rozwojowa 79. Ostatnio, 5 lutego Carlito został pogryziony przez kota, tak, tak, przez kota, który wbił mu się zębami w szyję i przebił naczynie krwionośne. Pies stracił sporo krwi, ale otrzymał natychmiastową pomoc weterynaryjną w Mińsku Mazowieckim. Dodam, że kot to półdziki bywalec tutejszego Centrum Rehabilitacyjnego, a w zasadzie tutejszej kuchni. Unika ludzi i daje sobie nieźle radę, nawet z moim psem, z którym spotkał się na jednej drodze. Potrzebujemy zebrać minimum 72 złote na antybiotyk Clavudale 200 mg/50 mg dla Carlita, który musi przyjmować dwa razy dziennie, aby nie wdało się zakażenie po zębach i pazurach kocich. Prosimy o pomoc symboliczną złotówką lub bezpośrednim zakupem karmy do ośrodka Centrum Rehabilitacji "OBOK LASU" 05-300 GRĘBISZEW, ul. Rozwojowa 79.w0c294d501c72735.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 7

 
Dane ukryte
5 zł
MD
Michał Dzida
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
20 zł
KS
Kamil Sawczak
25 zł
Maciej Łapski
100 zł
 
Dariusz Szypulski
1 zł

Komentarze 5

 
2500 znaków
 • Dariusz Szypulski

  Bardzo dziękuję mojej koleżance z liceum Bożence za okazanie serducha. Twoja wpłata pozwoliła na złożenie całego zamówienia w dniu 16 grudnia. Mam nadzieję, że przed wigilijną gwiazdką karma dotrze do Ośrodka Rehabilitacji. Wesołych, radosnych i zdrowych świąt Bożego Narodzenia dla Wszystkich czytających ten wpis i ich rodzin. Szczęść Boże.

 • Dariusz Szypulski

  Serdeczne pozdrowienia dla Kamila Sawczaka. Dzięki Ci Kamil za pamięć i wsparcie.

 • Dariusz Szypulski

  Podziękowania dla Danuty Rosińskiej za bezpośrednie wsparcie finansowe na rzecz zbiórki na zakup żywności dla Carlita.

 • Dariusz Szypulski

  Bardzo dziękujemy Maćkowi Łapskiemu za wsparcie finansowe na rzecz zbiórki na zakup żywności dla Carlita przebywającego w Ośrodku Rehabilitacyjnym w Grębiszewie. To bardzo duże wsparcie za co bardzo bardzo dziękuję.

 • Dariusz Szypulski

  Bardzo dziękujemy Małgosi Oklińskiej za pomoc i wysłanie prezentu dla Carlita do ośrodka rehabilitacji w Grębiszewie.

Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

677 213 zrzutek

i zebrali

437 866 889 zł

A ty na co dziś zbierasz?