id: tnsefc

Rehabilitacja Rafała

Rehabilitacja Rafała

Nasi użytkownicy założyli 1 037 414 zrzutek i zebrali 1 107 683 568 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Kochani!!!

Wracamy do aktywności po długiej i ciężkiej hospitalizacji. Nie jest łatwo, nie wszystko idzie tak jak powinno, ale krok za kroczkiem idziemy do przodu.

Rafik mimo szczepień ciężko przeszedł COVID. Z początkiem kwietnia musieliśmy zdecydować się na kolejną rurkę pomagającą mu żyć- Rafał ma tracheostomię , dzięki której dochodzi do siebie, lepiej oddycha i może liczyć na wsparcie RESPUSIA, czyli naszego respiratora. Od niedawna znów wydaje dźwięki, niestety rurka poniżej strun głosowych odbiera głos. Ale dzięki rurce fonacyjnej i regeneracji coś tam słychać. Rafał ćwiczy dużo w domu z nowym rehabilitantem Panem Robertem, mamy to zrefundowane przez NFZ. Jednak ze względu na bolące biodro i silne przykurcze w nogach nadal jeździmy do cioci Agi na zabiegi specjalnymi prądami oraz pionizację. Mamy już podnośnik w domu, więc i tu się pionizujemy, pomaga to w rehabilitacji mięśni oddechowych , które są dla Rafała mega ważne (dla nas wszystkich, jednak u osób leżących dużo trudniej o zdrowy oddech).

Jeśli chcecie wspomóc nas w naszej walce o brak bólu i uśmiech Rafała wesprzyjcie proszę naszą zbiórkę. Wszystkie informacje o nas, jak i faktury za opłaconą rehabilitację znajdziecie na stronie:

www.facebook.com/RafikowySwiat

Postaramy się wrzucić trochę nowych zdjęć i pozytywnych informacji.

Jest nam ciężko w nowej sytuacji, jednak dzięki np. zabiegom prądowym biodro wcale nie dokucza, nogi układają się równolegle, a pionizacja stała się przyjemną zabawą. Rzucamy do celu, udajemy jazdę konną czy gramy w tenisa jak Iga.

Dziękujemy za Waszą dotychczasową pomoc. Tablet, na który zebraliście pieniądze okazał się bezcenny w trakcie rekonwalescencji. Bajki, audiobooki i jeszcze raz bajki. A ostatnio wielką frajdę dają nam minigry. Od września nauczyciel będzie przychodził do Rafała, więc może rola tablecika nieco będzie musiała się zmienić...

Dziękujemy i jeśli nadal chcecie nas wspierać będziemy bardzo wdzięczni.

Dominika i Mariusz Sałbut


Prowadzimy zbiórkę publiczną na rehabilitację zatwierdzoną w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji pod numerem 2022/5144/KS.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 19

BG
Barbarella
TB
Teresa Banasiak
135 zł
KW
Krzysiek
20 zł
EH
Ewa Hordziejewicz-Karasińska
50 zł
AM
Aneta
100 zł
MP
Magda
20 zł
CW
Adam
200 zł
AB
Agnieszka
150 zł
JZ
Janusz z Rodziną
300 zł
DS
Pan Seweryn
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!