id: tnsf9u

Na walkę z chorobą Ani.

Na walkę z chorobą Ani.

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
41 317 zł 
z 20 000
206%
zakończona
01.04.2022r
374
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 915 529 zrzutek i zebrali 881 072 954 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Ania Kozicka.

Energiczna dziewczyna, wspaniała matka dwójki maluchów Liwii lat 3 i Kamil lat 5 została wyrwana ze swojego w miarę uporządkowanego życia przez chorobę, która wywraca wszystko do góry nogami i powoduje, że człowiek nie ma dalekosiężnych planów. Jest TU i TERAZ.

Ania, jak każdy oczywiście miała i oczywiście ma marzenia, wyznaczała sobie cele, które pomalutku realizowała. W czerwcu 2019 roku wyczuła w lewej piersi guzka. Udała się do lekarza. Chciała dmuchać na zimne, ponieważ cztery lata temu na nowotwór piersi zachorowała jej mama. Operacja, gehenna związana z leczeniem chemioterapią. Później radioterapia i żmudna rehabilitacja. Obie są posiadaczkami wadliwego genu BRCA1. Gen ten powoduje bardzo wysokie prawdopodobieństwo zachorowania na raka piersi. Ania przez cały czas widziała jak z chorobą zmaga się mama i teraz sama stanęła do walki z wcale niełatwym przeciwnikiem. Niestety po badaniach przyszedł czas na diagnozę- guzek okazał się złośliwy.

Zaczęto leczenie. Niestety terapia którą zastosowano w fazie początkowej (trzy cykle chemii) nie spowodowała zahamowania rozrostu guza. Po badaniach lekarze stwierdzili, że Ania musi zostać poddana natychmiastowej operacji usunięcia guza wraz z okolicznymi węzłami chłonnymi, ponieważ okazało się że one również są zajęte.

Dnia 24 kwietnia br. Ania została zoperowana. Teraz czeka Ją leczenie nowym rodzajem chemioterapii zakończonym podawaniem tzw. czerwonej chemii, później radioterapia i rehabilitacja. Schemat już znamy po leczeniu mamy Ani.

 Niestety na nierefundowane leki i suplementy wspomagające terapię, rehabilitację i inne koszty z tym związane będą potrzebne zapewne większe nakłady finansowe niż te, którymi obecnie dysponuje Ania.

Moi drodzy, jeśli nie jest Wam obojętny los Ani, TO BARDZO WAS PROSIMY wspomóżcie zbiórkę pieniążków, które Jej się bardzo przydadzą i spowodują, że nie będzie dodatkowo musiała wybierać między kupieniem terapii wspomagającej dla siebie, a zapewnieniem podstawowych codziennych potrzeb swoim najbliższym.

Liczy się każda złotówka.

Dziękujemy w imieniu Ani.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 374

preloader

Komentarze 68

 
2500 znaków