id: tp3he3

Sprawiedliwość i Wolność dla Marty / Help for Martha

Sprawiedliwość i Wolność dla Marty / Help for Martha

Nasi użytkownicy założyli 1 147 439 zrzutek i zebrali 1 195 233 258 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności9

 • Herda&Irlandia - sprawa Marty przygotowywana jest do złożenia do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka http://pomocdlamarty.pl/blog/2018/07/03/herda-irlandia-sprawa-marty-przygotowywana-jest-do-zlozenia-do-europejskiego-trybunalu-praw-czlowieka/
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Walka o przywrócenie sprawiedliwości, wolności i bezpieczeństwo dla Marty. Rażąca niesprawiedliwość - Marta została skazana za wypadek samochodowy, na dożywocie, w Irlandii. Rodzina zbiera fundusze na batalie prawne zmierzające do chociaż częściowej naprawy nieprawdopodobnej krzywdy, która spotkała Martę. Marta walczyła o życie z żywiołem wodnym i desperackim pasażerem. Dzisiaj walczy o życie z żywiołem irlandzkiej bezduszności i z trzema irlandzkimi systemami, które nie zamierzają ujawniać prawdy.

Pomoc dla Marty.

W 2013 roku, w Arklow, w Irlandii, doszło do wypadku.

Moja siostra, Marta Herda (25 lat w chwili wypadku), prowadziła samochód. Do jej samochodu wsiadł, nie zapraszany, kolega z pracy. Niechciany, męczący wielbiciel. W samochodzie doszło do bardzo ostrej szarpaniny za sprawą zazdrosnego kolegi, Marta nie kontrolowała do końca samochodu. Nie wykonała pełnego skrętu samochodem w momencie, w którym powinna to zrobić. W rezultacie, pomimo hamowania, samochód przebił barierki i pod kątem 45 stopni w stosunku do nabrzeża, wpadł do wody.

Kierująca i pasażer wydostali się z samochodu. Marta została wyrzucona przez sztormowe fale na ostatnim zakręcie na falochron, przed ujściem rzeki do morza. Niestety pasażer został uniesiony przez rzekę na pełne morze. Później Jego ciało zostało wyrzucone przez morze na plażę w odległości ok. 2 km od ujścia rzeki do morza.

Martę posądzono o celowe(?!) wjechanie samochodem do wody z zamiarem zabicia kolegi i skazano na dożywocie(!?).

Prowadzimy walkę o przywrócenie sprawiedliwości i o uwolnienie Marty. Obecnie złożony został pierwszy wniosek do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka.

Walczymy o Martę od 10 lat. Cały czas wiąże się to z ogromnymi kosztami finansowymi. Obecne ogromne koszty walki prawnej powodują, że jakakolwiek pomoc finansowa wrażliwych, uczciwych ludzi jest dla nas ogromnym wsparciem i za nią serdecznie dziękujemy .

Od dalszych funduszy zależy jak dalej potoczy się ogromnie trudna walka o wolność Marty.

W sprawę zaangażowane są dwie bardzo dobre polskie kancelarie prawne.

Bardzo prosimy o pomoc.


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 482

preloader

Komentarze 57

 
2500 znaków