Komputer do transmisji nabożeństw parafia EA w Wiśle Malince ID: tpxsy9

Komputer do transmisji nabożeństw parafia EA w Wiśle Malince ID: tpxsy9

9 514 zł z 9 250 zł

102%

9 514 zł

9 514 zł

z 9 250 zł

zakończona

zakończona

09.06.2020r

51

51

wspierających
102%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Od wielu lat, jako Parafia Ewangelicko-Augsburska, prowadzimy transmisję nabożeństw niedzielnych. Co tydzień na łączach gromadzimy około 850 urządzeń (kilka tys. osób), które odbierają nas nie tylko w Polsce ale też poza granicami kraju. Co więcej, od ponad dwóch lat nabożeństwa emitowane są w radiu CCM, gdzie liczba słuchających dochodzi do kilku tysięcy! W ostatnim czasie statystyki te zdecydowanie wzrosły, a my przekonaliśmy się, że odpowiedni sprzęt do streamowania jest dla nas niezbędny.

Nasz komputer, który odpowiada za transmisję, został kupiony ponad 8 lat temu, a jego ostatnia modernizacja miała miejsce 5 lat temu. Taki okres, to w technologii szmat czasu, o czym przekonaliśmy się ostatnio kilka razy, kiedy przez problemy z komputerem transmisja w trakcie spotkania była przerywana, a to z kolei powodowało niemały stres i dalsze problemy.

Zastosowaliśmy tymczasowe rozwiązanie i od kilku tygodni niedzielne nabożeństwa, oraz piątkowe spotkania młodzieżowe transmitowane są z prywatnego komputera, udostępnianego przez jednego ze zborowników. Wszyscy jednak zdajemy sobie sprawę, że jest ono nieprofesjonalne i na dłuższą metę nie da się tak działać. Chcemy bez większych problemów transmitować dla was nasze spotkania, musimy zatem kupić nowy komputer oraz odpowiednie oprogramowanie.

Chcemy, żeby nowy sprzęt mógł służyć nam także w nowym budynku przez kilka, a nawet kilkanaście następnych lat. Dlatego prosimy Cię o pomoc. Nawet najmniejsza wpłata pomoże nam w dalszym rozwoju transmisji internetowych.

Bardzo dziękujemy! 


Całkowita wpłata zostanie przekazana na konto parafii EA w Wiśle Malince. 

W imieniu księdza, rady parafialnej oraz grupy technicznej - Mateusz Czyż 

Wpłacający51

 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
900 zł
 
Dane ukryte
600 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
PG
Paul Griffith
500 zł
 
Dane ukryte
273 zł
R
Robert
250 zł
Zobacz więcej

Komentarze2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

569 577 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?