id: tpyxjv

ZRZUTKA NA PROGRAM PRZYGOTOWAŃ PŁYWACZEK SYNCHRONICZNYCH DO STARTU W MISTRZOSTWACH ŚWIATA

ZRZUTKA NA PROGRAM PRZYGOTOWAŃ PŁYWACZEK SYNCHRONICZNYCH DO STARTU W MISTRZOSTWACH ŚWIATA

10 024 zł z 12 000 zł
83%
zakończona 19.06.2018r
59 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności2

  • W czasie Mistrzostw Polski Seniorek oraz Mistrzostw Polski do lat 15, które w ostatni weekend odbywały się w Łodzi zgromadziliśmy na naszą zrzutkę 824 zł, które już pojawiły się na koncie. Wszystkim tym, którzy wsparli naszą akcję zarówno w ostatni weekend w Łodzi jak i podczas Mistrzostw Polski Juniorów w dniach 12-13 maja, kiedy zebraliśmy kwotę 1.113 zł GORĄCO DZIĘKUJEMY!!!!!
    Czytaj więcej
  • Co robiliście w czasie majówki???? Zawodniczki naszej Kadry Narodowej ciężko pracowały pod okiem polskich i hiszpańskich trenerek nad choreografią nowego programu technicznego. 6 dni wystarczyło, aby program został ułożony. Teraz przed dziewczętami wiele godzin żmudnej pracy nad jego doskonaleniem. Jeżeli chcesz obejrzeć skrót z przygotowań programu, skopiuj ten link do przeglądarki i miłego oglądania! https://youtu.be/iHe_MnxEip8 Dziękujemy za Waszą pomoc i wkład w ten proces!
    Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Zbieramy, aby Polskie pływaczki synchroniczne miały możliwość jak najlepszego przygotowania się do startu w tegorocznych Mistrzostwa Świata w Budapeszcie i aby pływanie synchroniczne zaistniało na dobre na arenie światowej!

Moi Drodzy!

Zbieramy, aby dać zawodniczkom naszego klubu - reprezentantkom Kadry Narodowej w PŁYWANIU SYNCHRONICZNYM oraz ich reprezentacyjnym koleżankom szansę na lepszy start w tegorocznych Mistrzostwach Świata w Budapeszcie. Historyczny, bo pierwszy w tych zawodach start całego zespołu!

O CO CHODZI

Od marca nasza Kadra Narodowa prowadzona przez polską trenerkę Weronikę Sękowską, jest także pod opieką czołowych hiszpańskich szkoleniowców – Elisabet Fernandez i Anny Tarres (wspaniały trenerski duet, który na koncie ma zdobyte z reprezentacją Hiszpanii medale z Igrzysk Olimpijskich i Mistrzostw Świata)

Dzięki tej współpracy nasza reprezentacja ma już interesujący i na światowym poziomie program dowolny zespołu w klimacie Charliego Chaplina. Przed nimi jeszcze wytężona praca nad jego doskonaleniem. Do zawodów musi zostać przygotowany jeszcze drugi program, techniczny. Pracy zatem jest sporo, ale przy takim wsparciu, które płynie do nas z Hiszpanii oraz przy ogromnym zaangażowaniu i woli walki naszych reprezentantek jest to realne!

NA CO JUŻ ZEBRANO

Projekt jest już rozpoczęty. Do tej pory przeznaczono na niego ponad 50 tyś złotych (pozyskanych ze środków publicznych oraz od instytucji międzynarodowych). To pozwala pokryć koszty przygotowania obydwu programów zespołu, a także wynagrodzenie samych trenerów i ich pobyty w Polsce w czasie zgrupowań. To wiele, ale…

NA CO ZBIERAMY

brakuje na bilety lotnicze dla samych trenerek, aby osobiście mogły nadzorować pracę w trakcie zgrupowań naszej Kadry oraz na opłacenie ich pobytu w czasie Mistrzostw Świata w Budapeszcie. To szczególne ważne, aby mogły być tam razem z całą polską ekipą i aby swoim ogromnym doświadczeniem wspierały je na tak prestiżowych zawodach.

Chcesz dołączyć? Wystarczy, że klikniesz w zakładkę zrzutka.pl i udostępnisz akcję na swoim profilu na FB, a jesteśmy pewni, że i Twoi znajomi mogą nas wesprzeć i wspólnie uzbieramy tą brakującą część na sfinansowanie projektu.To co, działamy? Musi się udać.

W tej akcji nie możemy przegrać. Każde zebrane środki pozwalają na stopniową jej realizację. Zatem cały czas będziemy iść do przodu!

Nad formalnym, prawidłowym przebiegiem akcji, czuwać będzie Maciej Kozysa - biegły rewident nr 12005 z Polskiej Grupy Audytorskiej.

W materiale promocyjnym wykorzystane zostały zdjęcia ze zbiorów UKS Mazowii-Synchro oraz udostępnione dzięki uprzejmości Iwony i Jarka Cieślikowskich . Materiał filmowy pochodzi z nagrań ze zgrupować Kadry Narodowej.

Monika Szczęśniak

Prezes UKS Mazowii-Synchro oraz Przewodnicząca Komitetu Technicznego Pływania Synchronicznego

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 59

MF
Marta Florczak
1 500 zł
JI
Basia i Zbyszek
500 zł
JI
Jarek
500 zł
MF
Magda Filipiuk
500 zł
 
Dane ukryte
400 zł
A
Aleksandra
300 zł
AA
Anna Antoniewska
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze 16

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 400 zł i więcej

1-miesięczny karnet na zajęcia pływania synchronicznego dla dziecka w wieku 6-14 lat (umiejącego pływać) do zrealizowania do do końca czerwca lub w okresie wrzesień - grudzień 2018.

rozwiń

(pozostało 4 z 4)

Wpłać 1500 zł i więcej

4 spotkania na terenie Warszawy z naszą trenerką personalną Agnieszką Dorosz, która przygotuje dopasowany do Twoich potrzeb plan treningowy i ułoży dietę. Wszystko po to, abyś w najbliższe wakacje był / była fit!

Nagroda do realizacji do końca grudnia 2018.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 2 z 3)

Wpłać 3500 zł i więcej

Pokaz pływania synchronicznego jako atrakcja organizowanej przez Ciebie imprezy. Realizacja na terenie Polski do końca grudnia 2018.

rozwiń

(pozostało 2 z 2)

Nasi użytkownicy założyli

722 399 zrzutek

i zebrali

498 929 640 zł

A ty na co dziś zbierasz?