id: tr3sb9

Na odbudowę serwisu elektroniki

Na odbudowę serwisu elektroniki

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
4 132 zł 
z 10 000 zł
41%
5 dni do końca
66 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

W niedzielę 27.03.2022 W godzinach popołudniowcyh doszło do pożaru mojego jedynego źródła utrzymania, miejsca, w którym wytwarzane były akumulatory zasilające różne urządzenia przenośne oraz innej elektroniki 

w tym samym miejscu zajmowałem się również modelami RC oraz drukiem 3D, na które to narzedzia pracowałem kilka lat. Wszystkie posiadane pieniądze inwestowane były w moją pracownię nierzadko odmawiając sobie samemu na rzecz rozwoju przedsięwzięcia 


Mam 27 lat i jak każdy młody człowiek mam swoje aspiracje plany marzenia, które z chciałbym spełnić, niestety los od dziecka stawia na mojej drodze niemałe przeciwności. Z powodu alkoholowych problemów obojga rodziców, moje dzieciństwo nie należało do najłatwiejszych a już w wieku 18 lat musiałem opuścic miejsce zamieszkania.

 Domek ,który pozostał po zmarłej półtorej roku temu matce, nie nadawał się do zamieszkania, więc postanowiłem przebudować go na swoją pracownie, z której mogłem utworzyć serwis do konstruowania szeroko pojętej elektroniki. Minął niespełna rok a w planach była już przeprowadzka do jakiegoś porządniejszego budynku z większą przestrzenią.

Każdy grosz inwestowany był w miejsce pracy, które sam stworzyłęm od zera - niarzadko praca ta zajmowałą mi weekendy oraz noce - niestety po tragicznym porzarze nie zostało nic.


W panice i kłębach dymu udało się z wyrzucić ze srodka butlę z gazem i dzięki pomocy mojego brata uniknęliśmy poważniejszych strat na osiedlu, w którym bardzo gesto postawione są drewniane domy. Deilkatne elektroniczne elementy nieodporne na temperaturę, różnorakie sprzęty , narzędzia komputery - zostały z nich jedynie stopione kawałki tworzywa

 Z powodu zajętego przez ogień sufitu oraz ścian , strażący zmuszeni byli rozebrać większość konstrukcji , która nadaje się już tylko do rozbiórki. Dzięki niesamowicie szybkiej interwencji strażaków, na szczęscie ocalały pobliskie mieszkania wraz z domownikami. 


Proszę Was o pomoc abym mógł odbudować pracownię a przynajmniej zachować cel jakim był rozwój technologii zasilania elektrycznego oraz elektroniki. Głęboko wierzę , iż rozwiązania jakie oferuje owa dziedzina w niedalekiej przyłości może rozwikłać wiele współczesnych problemów i pomagać społeczeństwu w codziennym życiu.

Posiadam również fanpage na facebooku, z którego dowiecie się jak idą postępy odbudowy więc gorąco zapraszam do dołączenia. https://www.facebook.com/TopPerformanceRC/

Nawet najdrobniejsza pomoc się liczy , zwłaszcza, że postawiłem wszystko na jedną kartę nie mając nawet na podstawowe opłaty i utrzymanie.


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 66

 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
BE
Beata
70 zł
 
Dane ukryte
ukryta
JA
Aneta
250 zł
JA
Jagoda
100 zł
EW
Ewa Wiśniewska
20 zł
 
Dane ukryte
70 zł
AI
Adam i Beata Lewkowicz
300 zł
MM
Małgorzata
20 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków

Lokalizacja

15-155

Białystok, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

862 931 zrzutek

i zebrali

758 843 160 zł

A ty na co dziś zbierasz?