id: trcn9g

Transport szczeniaka z odrzutu hodowlanego

Transport szczeniaka z odrzutu hodowlanego

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 151 495 zrzutek i zebrali 1 196 579 728 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Po śmierci naszej kochanej mieszanki (Collie i Owczarek Niemiecki) - Roxi, zaczeliśmy szukać psiaka w potrzebie. Na jedno z forum zostało wrzucone ogłoszenie - oddam psa rasy Collie. no ok, myślę sobie - pewnie pseudo. Ale zdjęcia małego, na oko 4-ro miesięcznego, wręcz białego szczeniaka z różowymi częściami skóry na pyszczku dały mi do myślenia. Pokazałam zdjęcia rodzinie. Chwila niepewności i zapadła decyzja - bierzemy. Nie myśląc długo rozgłosiliśmy, że potrzebny transport dla psiaka - albinosa (najprawdopodobniej) - rasy Collie. Zgłosił się jeden człowiek, który podejmie się transportu psiaka z woj. Świętokrzyskiego, aż do nas, do woj. Pomorskiego. Jednakże cena wynosi 500 zł za transport, a czeka nas jeszcze po przywiezieniu diagnostyka psa, czy jest napewno zdrowy i ew. leczenie. Do 26.10.2017 potrzebujemy już pełnej kwoty, aby móc zapłacić za transport, natomiast psiak ma u nas być najpóźniej już w niedzielę, w poniedziałek natomiast dr. Kończak zrobi pierwsze badania - słuchu, wzroku i pobranie krwi do badań morfologicznych, oraz wykona badania genetyczne.

AKTUALIZACJA!!

Zgłosiła się do nas osoba, która odbierze psiaka za niższą kwotę w sobotę! Psiak w niedzielę wieczorem już będzie u nas w domu! Chętnych wtedy zapraszam na mój profil - będę publicznie udostępniać zdjęcia! Kamila Sayuuki Rezmer

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 7

 
Dane ukryte
50 zł
NN
Natalia napiorkowska
40 zł
MW
Marta Witkowska
40 zł
MS
Marta Szczygielska
20 zł
MG
Monika Gackiewicz
20 zł
EL
Ewelina
10 zł
 
Kamila Rezmer
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!