id: trnjrr

Pomóż nam sprowadzić Majcie do Polski 🤲😥

Pomóż nam sprowadzić Majcie do Polski 🤲😥

Nasi użytkownicy założyli 1 139 463 zrzutki i zebrali 1 191 924 972 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • DZIĘKUJEMY! Ta zbiórka przeszła nasze oczekiwania. Dziękujemy wszystkim za Waszą życzliwość, za słowa wsparcia, za każdy gest. Nie pozostaniemy dłużne, będziemy na bieżąco Was informować o tym, co się dzieje!


  Już jutro wrócimy z najnowszymi informacjami. DZIĘKUJEMY!!! <3

  3Komentarze
   
  2500 znaków
   

  Magdalena Chmurzyńska • 06.10.2022 9:40

  Trzymajcie się dziewczyny. Toruń trzyma kciuki za Majcie , wszystko będzie dobrze 💗

   

  Magda Człapa • 04.10.2022 23:28

  Basiu będzie dobrze, musi być, tyle osób was wspiera ❤❤❤

  Zobacz więcej komentarzy

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Pomóż nam sprowadzić Majcie do Polski 🤲😥


W imieniu całej rodziny będziemy bardzo wdzięczni za każdy nawet najmniejszy gest wsparcia! 🙌


28 września podczas pobytu w Turcji moja 19-letnia córcia— Majcia doznała niefortunnego wypadku - upadła z wysokości 2 pietra. Upadając na beton doznała wielu rozległych obrażeń m.in. przebicia płuc, uszkodzenia wątroby, złamania biodra, złamania żeber, złamania nogi, pęknięcia oczodołu oraz kości jarzmowej.


W ciężkim stanie trafiła na OIOM w Tureckim szpitalu. Stan był bardzo poważny, gdyż doszło również do wylewu krwi do mózgu. Już 29 września udałam się na miejsce, aby zapewnić Majci wsparcie i zrobić, co tylko w mojej mocy, mimo licznych starań i dobrej woli dostaliśmy kolejną - dobijająca nas informacje. 😭

Niestety okazało się, że jak to młodzież (kto z nas nie był młody, kto z nas nie oszczędzał na swój pierwszy wyjazd jak tylko się da) nie do końca zadbali o swoje polisy. Z związku z czym pełne koszty leczenia musi ponieść jej najbliższa rodzina. 


Na obecna chwile poniesione koszty to 2000 euro (pobyt w szpitalu, na OIOMie od 28.09 do 30.09), jednak Majcia musi się ustabilizować, aby dostać pozwolenie na lot do Polski. Wiec jej pobyt w tureckim szpitalu potrwa min. do 7 października ~3500 euro (taką mamy nadzieje wszystko zależy od jej stanu zdrowia i powodzenia zbiórki).

Skąd tak wysoka kwota zbiorki? To był dla nas największy cios… 😥

Majcia może wrócić do kraju w celu dalszego leczenia jedynie specjalnym transportem lotniczym - medycznym. Koszty tego transportu to, aż 25000 euro. 😥😓


Każdy dzień spędzony tam to również koszt, dlatego z całego serca, z ogromna nadzieją zwracamy się do wszystkich o każdą możliwą pomoc, bo liczy się każdy gest, każda złotówka, która przybliży Majcie do powrotu, do Polski. Tu będzie kontynuowała leczenie, przejdzie liczne operacje oraz długotrwałą rehabilitacje.


Wpłacona równowartość jednego kubka kawy to dla Ciebie to niewiele, a dla nas ogromne wsparcie i kolejny milowy krok do zebrania potrzebnych pieniędzy. PROSIMY, WESPRZYJ NAS! 😥

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 2513

preloader

Komentarze 22

 
2500 znaków