id: tscxkw

Festiwal Pojezierze Wolnych Myśli

Festiwal Pojezierze Wolnych Myśli

Nasi użytkownicy założyli 1 152 326 zrzutek i zebrali 1 197 657 788 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

 

Celem zrzutki jest zebranie środków na organizację festiwalu POJEZIERZE WOLNYCH MYŚLI, który odbędzie w terminie 26 kwietnia – 1 maja 2024 roku w Ińsku, Brzeźnicy oraz okolicach. Uczestnicy zrzutki dzięki wpłatom będą mogli nabyć prawo do uczestnictwa w imprezie.


Główną ideą festiwalu jest wspieranie i inicjowanie pomiędzy Ińskiem a Drawskiem Pomorskim nowych przedsięwzięć o charakterze artystyczno-ekologicznym. Na festiwalu, w oparciu o współpracę z kilkunastoma instytucjami, miałyby się odbywać oprócz licznych wydarzeń artystycznych i kulturalnych, debaty i dyskusje dotyczące rozwoju regionu.  Pierwsza edycja festiwalu zlokalizowana będzie na linii czterech miejscowości – Ińsko, Brzeźnica, Jankowo, Drawsko Pomorskie, czyli w samym sercu Pomorza i pośród największych wałów moreny czołowej.  Wszystkie wspomniane miejsca połączy w przyszłości ścieżka rowerowa (częściowo już istnieje). Festiwal koncentruje się wokół tematyki przyrodniczej, podróżniczej, artystycznej (literatura, sztuki performatywne, muzyka alternatywna itd.), reporterskiej oraz naukowej, a do jego czynnego udziału zapraszani są mieszkańcy regionu.


Dokładne informacje o festiwalu umieszczane są na stronie: https://pojezierzewolnychmysli.pl

A także na fanpage’ach:

https://www.facebook.com/profile.php?id=61553113359581

https://www.facebook.com/events/205447422585246


Wpłaty od 1 zł do 320 zł – wdzięczność, szacunek i chwała za budowanie nowych horyzontów Pojezierza Wolnych Myśli! Pewnie nie raz się nasze ścieżki skrzyżują przy rozwijaniu naszych projektów. Obiecujemy przychylność i współpracę na polu artystycznym oraz przyrodniczym.


Wpłata 320 zł – Karnet umożliwiający uczestnictwo we wszystkich imprezach organizowanych w ramach festiwalu.  Uczestnikowi nie tylko przysługuje prawo wejścia, ale również pierwszeństwo w rejestrowaniu się na wydarzenia z limitowanym udziałem osób.


Wpłata 400 zł – Karnet umożliwiający uczestnictwo we wszystkich imprezach organizowanych w ramach festiwalu + festiwalowa koszulka.


Wpłaty powyżej 1000 zł – Partner imprezy. Partnerowi przysługuje możliwość reklamowania się podczas imprezy na specjalnych warunkach uzgodnionych z organizatorem.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 32

K
Krzysztof Zacharzewski, Iwona Zacharzewska
640 zł
JK
Jarek Kozłowski
320 zł
KO
Aleksandra
50 zł
TR
Tomasz Romejko, Natan Romejko
640 zł
JJ
Jasmina Jasińska
100 zł
BT
Bartek Twaróg
320 zł
MM
Magdalena Madej
320 zł
JU
Joanna Urban
320 zł
LJ
Lucyna Jabłońska
100 zł
MU
Michał
189 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!