id: tsfbpu

Dalsza działalność i rozwój serwisu Warzyce.pl

Dalsza działalność i rozwój serwisu Warzyce.pl

Nasi użytkownicy założyli 1 038 212 zrzutek i zebrali 1 109 603 596 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Cześć. Pozwólcie nam na kilka słów o powodach założenia tej Zrzutki. Od blisko 12 lat prowadzimy stronę Warzyce.pl oraz jej profil na Facebooku. Raz wychodzi to nam lepiej, raz gorzej, ale Serwis Informacyjny Wsi Warzyce to temat, w który angażujemy mnóstwo naszego czasu i serca.


Przez ten czas na stronie pojawiło blisko 1300 wpisów, o ilości postów jakie zamieściliśmy na Facebooku staramy się nawet nie myśleć ;-).


Staramy się być przy każdym znaczącym wydarzeniu jakie dzieje się w naszej Wsi, w chwilach szczęścia, jak i w tych trudniejszych sprawach. Zawsze staramy się pomóc i w miarę możliwości promować wszelkie inicjatywy oraz wydarzenia w jakich biorą udział ludzie z Warzyc.


Serwis Warzyce.pl stał się przez ten czas centrum informacji nie tylko o naszej wsi, ale również gminie. To tutaj ludzie zaglądają chcąc sprawdzić co się dzieje, zobaczyć relacje z wydarzeń, zobaczyć zapowiedzi imprez, informacje z parafii. Odwiedzają nas nie tylko miejscowi. Wiele osób z zagranicy choćby ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii czy Niemiec szuka u nas informacji.


Staramy się utrzymać serwis na określonym poziomie działania, ale również go rozwijać i tu właśnie pojawia się potrzeba Waszej pomocy! Chcemy wspólnie z wami rozwijać i ulepszać serwis informacyjny naszej wsi.


 Chcemy przede wszystkim zakupić nowy aparat fotograficzny na potrzeby przygotowywania relacji, transmisji czy nagrywania filmów. Dobry sprzęt fotograficzny jest bardzo drogi i tylko dzięki Waszemu wsparciu będziemy w stanie kupić coś, co będzie służyć budowaniu kroniki naszej wsi. Jak ważne są publikowane zdjęcia niech świadczy to, że na stronie znajduje się ponad 6000 zdjęć upamiętniających historię naszej miejscowości.


Nie ukrywamy również, że w ciągu tej dekady koszty utrzymania serwisu wzrosły kilkukrotnie i zapowiadają się dalsze znaczące podwyżki opłat. Liczymy więc również na waszą hojność w tym zakresie.


Mamy wiele różnych pomysłów i inicjatyw, które mogłyby rozszerzyć możliwości naszego serwisu. Jednak każdy z nich wiąże się z pewnymi kosztami. Nie chcemy teraz nic obiecywać, ale każda złotówka, jaką uda nam się zebrać w ramach tej zbiórki zostanie przekazana na rozwój oraz utrzymanie portalu.


Nie nastawiamy się na zebranie żadnej konkretnej kwoty, oczekiwanie jej w dzisiejszych okolicznościach byłoby co najmniej niestosowne. Dalsze istnienie serwisu nie jest uzależnione od wyniku zbiórki. Kwota progowa zbiórki to kwota, za jaką możemy zakupić bardzo dobry aparat fotograficzny.  Jeśli nam się ją uda osiągnąć to super, jeśli nie ograniczymy nasze plany. Za każdą inwestycję w Warzyce.pl będziemy Wam po prostu wdzięczni. Wierzymy, że okazane wsparcie pozwoli nam na lepsze nasze dalsze funkcjonowanie.


Zdjęcie: FotoMat Mateusz Smyka

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 9

MA
Mariusz Augustynek
GK
M K
50 zł
 
Dane ukryte
10 zł
KA
Kosiba Andrzej
50 zł
EM
Elżbieta
50 zł
Józef
100 zł
AG
Agnieszka
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!