id: tss2jr

Na leczenie i wyżywienie kotów wolnożyjących

Na leczenie i wyżywienie kotów wolnożyjących

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 151 001 zrzutek i zebrali 1 196 274 734 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Pod moją opiekę często trafiają koty wolnożyjące, dorosłe, często chore, takie których nikt nie chce. Staram się w miarę możliwości z własnych środków leczyć je, dokarmiać i szukać odpowiednich domów.


Od roku 2020 udało mi się znaleźć dom dla około 20 kotów. Często były to koty porzucone. Wywożone samochodem z dala od domu.


Taka jest historia Krzysia. Najprawdopodobniej z powodu wady serca został wywieziony samochodem za miasto. Z powodu zaawansowania choroby żył z nami bardzo krótko, ale przez tą chwilę zapadł swoim opiekunom w pamięci odwdzięczając się codziennie za opiekę swoją delikatnością i ufnością.


W tej chwili zdecydowałam się zaopiekować trzema kotami również rozmrożonych i porzuconych przez swoich właścicieli. Warunki w jakich przebywały spowodowały, że nie mogłam zostawić ich samych sobie.

Koty na co dzień były dokarmiane suchymi kośćmi, gotowaną kaszą a jeden z nich borykał się z poważnymi ropiejącymi ranami.


Wszystkie cegiełki wpłacone na tą zrzutów przeznaczę na wyżywienie oraz leczenie kotów, które nie są pod opieką żadnej fundacji czy schroniska. Za każda cegiełkę bardzo dziękuję! Dziękuję za zaufanie.

W aktualizacjach będą dawane sprawozdania z leczenia oraz opieki nad podopiecznymi.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 4

Wioletta Łuciw
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
X.
X...x
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!