id: tszxb5

Operacja kręgosłupa AGISA

Operacja kręgosłupa AGISA

Nasi użytkownicy założyli 1 150 684 zrzutki i zebrali 1 196 195 968 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności3

 • Wracam do domku!🥳
  image  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Cześć!


Nazywam się Agis. Nie powiem Wam ile mam lat, bo jestem psem i słabo mi wychodzi liczenie.

Za to powiem Wam, że od 8 miesięcy mieszkam z najlepszą ekipą ever. Mam swoją watahę. Pan Rafał i Pani Dominika przygarnęli mnie w lutym tego roku. Moja wcześniejsza rodzina nie mogła się już mną zajmować... dużo już z tego nie pamiętam, ale wtedy moje życie wyglądało inaczej.

aacf15f0d2f72059.jpeg

Teraz jest super! Mam dwie super siostry starszą Roxy i młodszą Appy. Zawsze jesteśmy razem, mam swoje ciepłe posłanie, pełną michę i 3 pary ludzkich rąk do głaskania. A i Pani pozwala mi spać na łóżku, nigdy nie wiedziałem, że ludzkie łóżko jest takie wygodne ;-) W czasie wolnym uczę się pilnie z moim młodszym człowiekiem Antkiem. Zdalne nauczanie jest bardzo męczące i trzeba często miziać po brzuchu, żeby przetrwać te trudne chwile.

i017fde5dd82c3b8.jpegChodzimy często na długie spacery po lesie, razem podróżujemy.

x6abf695360c702b.jpeg

W tym roku byłem nawet na wakacjach, na psich wakacjach! I byłem też kilka razy już nad morzem, bieganie po piasku jest mega fajną sprawą.

le5ade2fc60fbbd3.jpeg

Czasami chodzimy pobiegać wszyscy z hulajnogą i wtedy czuję, że jestem wolny i łapy mnie niosą szybciej i szybciej. Poznałem dużo sympatycznych ludzi, mam świetną koleżankę Lunę. Powiem Wam, że nigdy nie byłem tak szczęśliwy.

o56ecb4f99aaf79c.jpeg

Jeśli chcecie zobaczyć jak sobie biegam, na Youtube mam swój filmik z Psich Spacerków, świetna sprawa! rc542eab26ef981f.jpeg


Niestety mam trochę problemów ze zdrowiem. Wiadomo nigdy nie chodziłem do psiego lekarza, teraz robię to regularnie. Dają mi pyszne tabletki, a z masłem orzechowym łykam je z prędkością światła! Pani i Pan bardzo się o mnie troszczą i ostatnio zawieźli mnie do lekarza ortopedy, ponieważ mam kłopoty z załatwianiem się ;-( Weterynarz powiedział, że mam chory kręgosłup. Dominika bardzo się zmartwiła. Razem z Rafałem postanowili zawieźć mnie do innego doktora na konsultację. Pan doktor, dał mi zastrzyk i poszedłem spać. No i film mi się urwał.... Podobno zrobili mi tomograf, co to takiego? Pani odebrała mnie jak już czułem się dobrze, niestety miała smutną minę. Okazało się, że niestety trzeba mi pomóc, choć ja na serio to uważam, że wszystko jest w porządku... Bez sensu ta panika...ale zabronili mi biegać szybko i mam się oszczędzać... To jest niesprawiedliwe ;-(


Dlatego proszę Was o pomoc. Dominika i Rafał nie mają tyle pieniążków... Im głupio, że publicznie o tym mówię, ale sytuacja jest bardzo ciężka. Koszt tej operacji to 6-7 tysięcy złotych... podobno to prawie 40 worków z moim jedzeniem, to chyba bardzo bardzo dużo.... i na pewno by starczyło na bardzo bardzo długo...

Weterynarz mówi, że lekarstwa nie pomogą. Będę coraz mniej czuć tylne łapki i w końcu mogę mieć problemy nawet z chodzeniem.


Gdybyście mieli ochotę Nam pomóc, będzie super. Każdy grosik się przyda.


Pozdrawiam

AGIS


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 127

preloader

Komentarze 14

 
2500 znaków