id: tt2vfd

Pomoc dla ukraińskich wioślarzy

Pomoc dla ukraińskich wioślarzy

Nasi użytkownicy założyli 916 810 zrzutek i zebrali 884 334 317 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Polski Związek Towarzystw Wioślarskich w obliczu agresji Federacji Rosyjskiej na Ukrainę, wyraża - w imieniu całego środowiska wioślarskiego - sprzeciw i oburzenie. Nie zgadzamy się na ten akt okrutnego barbarzyństwa, które dotyka niewinne społeczeństwo ukraińskie, w tym kobiety i dzieci.

Podjęliśmy działania, aby pomóc wioślarzom i ich rodzinom w tych ciężkich czasach. Jesteśmy w stałym kontakcie z Wioślarską Federacją Ukrainy. Koordynujemy działania zmierzające do udzielenia pomocy wszystkim którzy o to wystąpią. Na naszej oficjalnej stronie uruchomiliśmy aktualizowaną zakładkę, gdzie gromadzimy bieżące potrzeby http://pztw.pl/pomoc-ukrainie

Zgromadzone pieniądze przeznaczymy na potrzeby związane z zapewnieniem przyjazdu uciekinierów z Ukrainy jak też pokryciem kosztów ich pobytu w Polsce oraz co również ważne zapewnieniem warunków do kontynuowania treningów. In face of aggression of the Russian Federation against Ukraine, Polish Rowing Association on behalf of the entire rowing community, expresses objection and indignation.

We do not agree to this act of cruel barbarism which affects innocent Ukrainian society including women and children.

We have taken steps to help rowers and their families in this difficult time.

Polish Rowing Association is in permanent contact with Ukraine Rowing Federation.

We coordinate the activities aimed at providing help to everyone who ask for it.

Please vistit our website for updated information on what kind of help is currently needed: http://pztw.pl/pomoc-ukrainie

The collected money will be used to organize transport from Ukraine, providing temporary accommodation in Poland and organize places for training.

Lokalizacja

Warszawa, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 15

preloader