id: ttbfg3

Wsparcie projektu dla kobiet "Doskonała dla siebie"

Wsparcie projektu dla kobiet "Doskonała dla siebie"

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 145 782 zrzutki i zebrali 1 192 944 077 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Projekt „Doskonała dla siebie” powstał na potrzeby nasze i kobiet w naszym otoczeniu. Powstał, bo każda z nas powiedziała głośne i wyraźne NIE stagnacji, zależności.


Jesteś doskonała, a to, że potykasz się jest ludzkie i piękne, ponieważ wciąż powstajesz silniejsza i piękniejsza. Nie pozwól nikomu wmówić Ci, że jest inaczej. Jesteś najbardziej wartościową osobą w swoim życiu, centrum swojego własnego wszechświata. Nie zostawiaj siebie samej bez opieki, miłości czy wiary w siebie. Pokochaj i traktuj siebie jak królową własnego życia. Jesteś DOSKONAŁA! Każda z nas ma inne doświadczenia, każda z nas przeżywa wszystko w swój sposób, ale mimo to jesteśmy podobne i na różnych etapach naszego życia spotykamy się z podobnymi problemami.

Chcemy się tym dzielić i pokazać Ci, że nie jesteś sama, a żadna sytuacja nie jest w stanie Cię złamać. Naszą misją jest wydobycie z kobiet wewnętrznego piękna. Pomóc zrozumieć kobietą jak fantastycznymi i wartościowymi osobami są dla siebie i ludzi w jej otoczeniu. Przez wiele obowiązków i sytuacji w życiu kobiety z natury stawiają swoje potrzeby na ostatnim miejscu. Przeważnie wszyscy i inne sprawy są ważniejsze od niej. Powoduje to narastające zmęczenie i wewnętrzne frustracje, a już znajdując czas dla siebie, często miewa wyrzuty sumienia. Stąd też narodziła się idea jak zorganizować swoje życie lepiej, aby być szczęśliwą matką, żoną, przyjaciółką i przede wszystkim spełnioną KOBIETĄ.


Do współpracy zaangażowałyśmy wiele wspaniałych ekspertek z różnorodnych dziedzin życia. Chcąc jednak szerzyć naszą ideę i dotrzeć do jak największego grona kobiet potrzebne jest nam wsparcie finansowe, które pozwoli nam ruszyć z kopyta. Już teraz możesz nas znaleźć na IG https://www.instagram.com/doskonala_dla_siebie/ oraz na FB https://bit.ly/2UtlN63 i tam Cię serdecznie zapraszamy!


Naszym następnym krokiem będzie strona internetowa oraz reklamy, które pomogą nam zaistnieć w Internecie. Stań się częścią naszego projektu! Bądź #doskonaladlasiebie Za każdą złotówkę serdecznie DZIĘKUJEMY!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 7

AB
Aleksandra Brudniak
25 zł
AB
Anitq
10 zł
LM
La Mujer
20 zł
RL
Sandin
100 zł

Komentarze 1

 
2500 znaków