Opis zrzutki

Strefa Pacjenta to miejsce, które powstało z przekonania, że nasi pacjenci – dzieci i dorośli – zasługują na całościową i spersonalizowaną opiekę medyczną na najwyższym poziomie. Aby zrealizować naszą misję stworzyliśmy zespół składający się z lekarzy, ale też między innymi specjalistów w dziedzinie psychologii, dietetyki, fizjoterapii.

Oferujemy pacjentom indywidualną pomoc według najlepszych standardów. Kładziemy duży nacisk na profilaktykę i edukację zdrowotną. Organizujemy bezpłatne warsztaty dla pacjentów między innymi żywieniowe, na temat terapii oddechowej, udzielania pierwszej pomocy. Prowadzimy też tematyczne spotkania naszego zespołu w celu poszerzenia wiedzy i wymianie doświadczeń co sprzyja holistycznemu podejściu do leczenia. Na marzec 2020 mieliśmy zaplanowane kolejne warsztaty.

Niestety, tak jak większości Polaków, pandemia pokrzyżowała nam plany. Działanie przychodni musieliśmy z dnia na dzień ograniczyć do porad telefonicznych i wideo. Od miesiąca nasze przychody są minimalne. Tylko wynagrodzenie dla naszego zespołu, opłaty za lokal i raty za nowoczesny sprzęt medyczny to niemal 25000 zł miesięcznie. W obecnej sytuacji nie jesteśmy w stanie realizować tych zobowiązań. Mimo to walczymy o utrzymanie zatrudnionych pracowników i mamy nadzieję na przetrwanie.

Wierzymy głęboko, że nasza praca ma sens, szczególnie teraz w obliczu pandemii holistyczne podejście do zdrowia ma ogromne znaczenie i nabiera nowego wymiaru. Chcemy dalej oferować nowoczesne podejście do medycyny - tej dotyczącej najmłodszych, ale i dorosłych, proponując nowatorskie metody radzenia sobie z dolegliwościami, nie tylko z pomocą kolejnych tabletek.

Zwykle to my, lekarze niesiemy pomoc. Teraz sami liczymy na Wasze wsparcie, bez Was nie damy rady.

Każda złotówka przybliży nas do celu, którym jest utrzymanie Strefy Pacjenta przy życiu przynajmniej przez najbliższe trzy miesiące.


link do wpisu na naszej stronie: https://strefapacjenta.com.pl/chcemy-dalej-leczyc/

Wpłacający 58

AS
Agatha Slaby-Bolińska
500 zł
K
Kotowscy
500 zł
MK
Marcin Kraszewski
500 zł
D
Dariusz K.
500 zł
A
Antoś&Teoś
300 zł
JO
Janek O.
300 zł
LW
Linda Widłak
250 zł
W
Wojciech Dagiel
200 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
200 zł
M
Marcin
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

627 196 zrzutek

i zebrali

377 853 065 zł

A ty na co dziś zbierasz?