Odbudowa agroturystyki Gawęckówka u Natalii ID: tukba7

Odbudowa agroturystyki Gawęckówka u Natalii ID: tukba7

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

30 142 zł z 30 000 zł

100%

30 142 zł

30 142 zł

z 30 000 zł

zakończona

zakończona

01.04.2019r

335

335

wspierających
100%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Witam! Nazywam się Artur Piekarz jestem kuzynem Natalii Gawęckiej - to właśnie dla niej i jej córeczki jest organizowana ta zbiórka pieniędzy. W imieniu całej rodziny Gawęckich i Piekarzy zorganizowałem zrzutkę w celu zebrania środków na odbudowę zniszczonego budynku gospodarczo - mieszkalnego naszej kuzynki Natalii. W celu zweryfikowania prawdziwości zbiórki, na samym końcu opisu sytuacji, na którą zbieramy pieniądze możecie Państwo znaleźć linki do profili kuzynostwa i członków rodziny na Facebooku oraz artykułów. 1 grudnia tego roku młoda matka, samotnie wychowująca 8-letnią córeczkę, straciła w pożarze nie tylko dach nad głową, ale również jedyne źródło utrzymania. Było to znane gospodarstwo agroturystyczne, które emanowało ciepłem i serdecznością. Świetna organizacja i determinacja młodej gospodyni pozwoliły na dobudowanie sali weselnej, której uroczyste otwarcie planowane było na 22 grudnia. Chciała, aby turyści przybywający do niej w gościnę czuli się wyjątkowo i aby miło wspominali wizyty na Krzyżówce. Kredyt, który pozwolił na budowę sali opiewał na bardzo wysoką kwotę, która miała zwrócić się z planowanych imprez. Teraz nie ma na to szans. Trzeba jak najszybciej uprzątnąć zgliszcza i przywrócić do stanu używalności to co ocalało. Pomóżmy odbudować miejsce, w którym narodziło się tyle wspomnień oraz dajmy szansę na to, aby mogły powstać nowe! Dzięki nam, tegoroczne Święta Bożego Narodzenia będą miały możliwość stać się okazją do czynienia dobra, tego prawdziwego, które realnie może wpłynąć na los tej młodej rodziny. Zdjęcia po pożarze: https://1drv.ms/f/s!AnhYvqZOBUXL5j87NeVpHLvPepPr Artykuły: http://www.psp-nowysacz.pl/aktualnosci.php?body=article&name=krzyzowka-pozar-pensjonatu&lang=pl&fbclid=IwAR2pNYoXAUZeakYdU8ngMpHDFPccWj8xoECHBPPiUn0Vabskhw9YtFSYC7Y http://krynica.tv/wypadki_zdarzenia/pozar-pensjonatu-na-krzyzowce-kilkanascie-wozow-strazackich-w-akcji-wideo.html?fbclid=IwAR1nZBYOATRBRDYS_ywwNvkxGjqOUcHaPuzMyaU10E5Bb5BbSG_sGoyR89s https://wiadomosci.wp.pl/pozar-pensjonatu-kolo-krynicy-zdroju-trwa-akcja-gasnicza-6322928171124353a http://nowysacz.naszemiasto.pl/artykul/plonie-pensjonat-gaweckowka-z-ogniem-walczy-15-strazy,4902526,art,t,id,tm.html https://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/2224527,Pozar-pensjonatu-w-Krzyzowce-Kilkanascie-zastepow-strazy-pozarnej-w-akcji Rodzina: Artur Piekarz https://www.facebook.com/artur.piekarz.94?ref=br_rs Monika Gawęcka https://www.facebook.com/mikagawcka Bartosz Gawęcki https://www.facebook.com/SQ9JYM Marta Piekarz https://www.facebook.com/marta.piekarz.5 Kacper Piekarz https://www.facebook.com/kacper.piekarz.3 Victoria Szafraniec https://www.facebook.com/victoria.szafraniec Kamila Piekarz https://www.facebook.com/kamila.piekarz.1 Katarzyna Gawęcka https://www.facebook.com/kasiulla89 Ewa Czarnecka https://www.facebook.com/ewa.czarnecka.92 Natalia Susidko Gawęcka https://www.facebook.com/natalia.susidko Jakub Gawęcki https://www.facebook.com/fleszu4 Mateusz Gawęcki https://www.facebook.com/mateusz.gawecki.75 Kamil Gawęcki https://www.facebook.com/kamcio19

Wpłacający335

A
Artur Piekarz
1 zł
A
Artur Piekarz
1 zł
PS
Piotr Sudakowski
100 zł
 
Beata Piotrowska
210 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
AG
Agnieszka Grygierek-Adamkiewicz
500 zł
BC
Bogusław Czech
50 zł
 
Beata Piotrowska
110 zł
Zobacz więcej

Komentarze33

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

536 584 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?