id: tunwhw

Walka z Glejakiem!

Walka z Glejakiem!

Nasi użytkownicy założyli 1 145 844 zrzutki i zebrali 1 193 086 405 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

 

Krótki opis!

Na przełomie stycznia i lutego 2022 r. u Pawła zdiagnozowany został guz mózgu. Glejak.

Glejak to nowotwór tworzący się z tkanki mózgowej. Powstaje w wyniku mutacji komórek mózgu, które tracą swoją prawidłową funkcję i rozpoczynają niekontrolowany rozrost. Glejaki różnią się od siebie zróżnicowaniem oraz agresywnością. Charakteryzuje je wysoka złośliwość z tendencją do szybkiego wzrostu i nawrotów, co czyni je trudnymi w leczeniu…

Glejak ulokowany w pniu mózgu, jak w przypadku Pawła, jest jedną z najgorszych lokalizacji- w większości przypadków to guzy nieoperacyjne ze względu na brak dostępu oraz zbyt wysokie ryzyko powikłań. Osoba wykonująca zabieg musi mieć niesamowicie duże doświadczenie, gdyż lokalizacja nie wybacza nawet najmniejszego błędu…

 

 

 Dla kogo?

Młodego, energicznego, żyjącego aktywnie 27-letniego chłopaka, który przed sobą ma cale życie! Tegoroczne plany zdobywania kolejnych szczytów niestety nie będą mogły być spełnione, ale walczymy żeby w następnych zdobyte zostały kolejne góry!

 

Na co zbiórka?

Operacja guza pnia mózgu, w klinice w Kluczborku wykonana przez doktora Libionkę. Nazwisko to niejednokrotnie pojawia się na podobnych zbiórkach dotyczących guzów, gdyż dr Libionka jest jednym z najlepszych specjalistów w Polsce w dziedzinie neurochirurgii, a sprzęt którym dysponuje klinika jest najnowocześniejszy w Polsce. Dzięki temu minimalizujemy ryzyko powikłań jakie mogą wiązać się z zabiegiem oraz zwiększamy szansę jego powodzenia. Kwota zostanie przeznaczona na sam zabieg oraz późniejszą rehabilitację, konsultacje oraz terapie.

Co ważne- klinika to nie scam obiecujący "cuda za miliony". Opinie o niej oraz dr Libionce są powszechnie dostępne w sieci. Jednak kwota potrzebna na zabieg oraz dalsze leczenie jest dla nas bardzo dużym obciążeniem. Wierzę, że pieniądze nie będą blokadą dla szansy na ŻYCIE ,które dopiero przed nami. Z góry bardzooo dziękujemy za każdą pomoc!

 

Co dalej?

Kolejne kroki to dobrze dobrana chemioterapia oraz radioterapia/protonoterapia, w zależności od kwalifikacji. Walka dopiero się rozpoczyna, ale zdaniem lekarzy szanse na długie i szczęśliwe życie Pawła są bardzo duże, co w przypadku glajków jest sytuacją bardzo rzadką. Potrzebujemy tylko trochę pomocy. ; )

 

Kiedy?

Termin jest bardzo bliski.. Już 14/15 marca! W diagnozie oraz wdrożeniu leczenia czas gra kluczową rolę i działać trzeba szybko. 


u71182fd2994185b.jpegrf7692e459cad0e7.png

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 858

preloader

Komentarze 13

 
2500 znaków