id: tuupet

Zbieramy na opłaty eksploatacyjne i nagrody dla kierowców

Zbieramy na opłaty eksploatacyjne i nagrody dla kierowców

Opis zrzutki

Projekt PLS jest efektem pasji i zamiłowania do wyścigów osób go prowadzących. Administracja działając non-profit ponosi wszystkie koszty związane z bieżącym utrzymaniem ligi oraz nagrodami dla kierowców. Aktualnie wynajmowany serwer VPS kosztuje ok. 50 zł/msc. Domena strony www to 100 zł/rok. Nagrody fundowane przez Administrację dla najlepszych zawodników sezonów 1 i 2 wyniosły 350 zł. Projekt PLS jest realizowany od września 2018 roku i do kwietnia 2020 łączne koszty jego realizacji przekroczyły 1500 zł, w pełni pokryte przez członków administracji PLS.


Niestety rozwój ligi ciągnie za sobą także wzrost kosztów jej prowadzenia. W tym przypadku pragniemy zwrócić się do wszystkich zainteresowanych o możliwe wsparcie finansowe w realizacji projektu Polskiej Ligi Simracingowej. Wszystkie dotacje zostaną przeznaczone tylko i wyłącznie na utrzymanie domeny strony ligi i serwera dedykowanego (VPS), wykorzystywanego przez nas w celu organizacji wyścigów, zapewnienia komunikacji głosowej (Team Speak), strony www oraz wszelkich innych aktywności wirtualnych według potrzeb. Pieniądze ze zrzutki przeznaczymy także na nagrody i puchary dla zwycięzców sezonu 3 i kolejnych.

Wpłacający 15

MK
Mateusz Kulesza
50 zł
P
Papor AS
50 zł
MK
Michał Kozera
100 zł
N5
Na 5 browarkow dziennie dla Kozera - PR
25 zł
 
Krzysztof Pieczykolan
40 zł
AS
Arkadiusz Siwek
75 zł
MS
Maciej Sandak
25 zł
DK
Damian Kominek
100 zł
AF
Adrian Faber
4,20 zł
MT
Michał Tukaj
9,50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • MK
    Michał Kozera

    MAMY GEST, MAMY GEST LUDZIE TO JEST PLS! JEEEEIIIIIJEEEEEEJJJJ ZNOWU BĘDĘ FEJM MIEĆ BO JUŻ MI DYMI FLOW I TY MI GO NIE PRZEJMIESZ!

    100 zł
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

646 544 zrzutki

i zebrali

402 586 271 zł

A ty na co dziś zbierasz?