Aktualności1

  • Drodzy Darczyńcy, Drodzy Mecenasi Sztuki,

     

    pragniemy Wam z całego serca podziękować za Wasze ogromne wsparcie! To co zrobiliście dla nas i promocji polskiej sztuki jest bezcenne. Jest to szczególnie ważne w tych trudnych czasach, które doświadczają każdego z nas.  

     

    Wiedzieliśmy, że możemy na Was liczyć, ale Wasza hojność przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania! Zostało jeszcze kilka dni do końca zbiórki, a zebraliśmy aż 120% zaplanowanych środków. Obiecujemy Wam, że każda zebrana złotówka zostanie przeznaczona na produkcję tego spektaklu, a pozyskana nadwyżka będzie stanowiła wkład w kolejne taneczne przedsięwzięcie.  

     

    Uwierzyliście w nas, tak jak my wierzyliśmy w Was. Dzięki Wam wiemy, że to co robimy ma sens, że nasze marzenie o tym, żeby dostarczyć Wam niezapomnianych emocji wkrótce się zrealizuje. Już za kilka dni będziemy mogli się z Wami zobaczyć i osobiście podziękować za to, że zdecydowaliście się wesprzeć realizację spektaklu, który jest naszym wspólnym dziełem.

     

    DZIĘKUJEMY i do zobaczenia już 17 lipca w poznańskim Pawilonie!!!

     

    Andrzej Adamczak (choreograf) i Joanna Kristensen (producentka)


    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Mam na imię Andrzej. Jestem choreografem, tancerzem i pedagogiem. Tańczę od 10 roku życia. Żyję ruchem i dźwiękiem, towarzyszą mi w każdym momencie. Tworzę spektakle o skomplikowanych relacjach między ludźmi, opowiadam językiem tańca prawdziwe, a czasem powstałe w wyobraźni historie, które wzbudzają emocje, poruszają, są bliskie człowiekowi. Jeśli jesteście ciekaw co zrobiłem do tej pory 

możesz zobaczyć tutaj, tutaj lub na mojej stronie.

qcbc4e282c8096eb.jpegDotychczas tworzyłem choreografie i tańczyłem w produkcjach m.in. Polskiego Teatru Tańca w Poznaniu, teraz mam szansę zrealizować niezależną produkcję. ABY TO SIĘ UDAŁO POTRZEBUJĘ WASZEGO WSPARCIA. 


Pragnę stworzyć kameralny spektakl o związkach, które charakteryzuje niezdrowa zależność między dwiema osobami. Przyjrzę się poszczególnym etapom powstawania takich relacji: początkowej fascynacji, procesowi budowy zaufania, niedostrzegalnej przemianie w niszczącą zależność dwojga ludzi, usiłowaniu ratowania relacji w oparciu o nowe zasady i wzajemny szacunek oraz próbom uwolnienia się i rozstania. 


Każdy z nas codziennie i bezustannie poszukuje w życiu piękna: w sztuce, relacjach, miłości, w pracy. Pokładamy nadzieję w nowych zdarzeniach, ludziach i emocjach. Często przeżywamy rozczarowanie, cierpimy i w konsekwencji tracimy wiarę, że piękno w ogóle jest możliwe. Czy słusznie? 


Wesprzyj moją produkcję, bądź jej częścią, a przekonasz się sam(-a).


Koszt realizacji spektaklu pt. „Instynkt” to 9 900 zł, który obejmuje m.in.: oświetlenie, obsługę techniczną, rejestrację wideo spektaklu, wynajęcie i montaż podłogi baletowej, honoraria tancerzy, kostiumy, promocję.

Mamy już małe wsparcie – nasz pomysł spodobał się organizatorom konkursu Pawilon Otwarty 2.0. w Poznaniu (http://pawilon.org/nowe-zycie/) i otrzymaliśmy od nich scenę. Bardzo dziękujemy, bo to niezmiernie ważne gdzie ten projekt zostanie zrealizowany. Dziękujemy również dyrekcji Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w Poznaniu za udostępnienie sali na próby.


Bądź z nami od pierwszego dnia i stwórzmy ten spektakl razem. Możesz wspomóc jego realizację w różny sposób - dokonać wpłaty dowolnej kwoty na konto lub zakupić którąś z niespodzianek.


Proces tworzenia spektaklu będę relacjonował na Instagramie i Facebooku w formie tekstu, zdjęć i filmów. Premiera już 17 lipca br. (piątek) godz. 19.00 i 20.30 w Poznaniu.


Zapraszam do kontaktu: 

mailowo: [email protected]

lub na FB: facebook.com/andrzej.adamczak

Wspierają mnie:

lec39f768b3bba04.jpegl527817358344bc3.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 111

 
Dane ukryte
2 000 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
400 zł
 
Dane ukryte
400 zł
 
Dane ukryte
400 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków

Nagrody

Wpłać 20 zł i więcej
Imienne podziękowania na FB
Otrzymasz podziękowania na moim Facebooku
rozwiń

wybrano 2 razy

Wpłać 40 zł i więcej
Udostępnienie nagrania spektaklu online
To opcja dla tych, którzynie będą mogli przyjść na spektakl - prywatne udostępnienie nagrania spektaklu (link do nagrania ważny przez tydzień)
rozwiń

wybrano 12 razy

Wpłać 300 zł i więcej
Udział w charakterze widza w próbie spektaklu + zaproszenie VIP
Opcja dla tych, których interesują kulisy spektaklu - udział w charakterze widza w próbie spektaklu (2 h) w dniach 14-16.07.oraz zaproszenie na spektakl VIP
rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 1 z 2)

Wpłać 50 zł i więcej
Zaproszenie na spektakl na godz. 19.00
Otrzymasz zaproszenie na spektakl na godz. 19.00
rozwiń

wybrano 30 razy (pozostało 0 z 30)

przewidywana dostawa: 15 lipca, 2020

Wpłać 50 zł i więcej
Zaproszenie na spektakl na godz. 20.30
Otrzymasz zaproszenie na spektakl na godz. 20.30
rozwiń

wybrano 30 razy (pozostało 0 z 30)

przewidywana dostawa: 15 lipca, 2020

Wpłać 100 zł i więcej
Zaproszenie VIP na spektakl na godz. 19.00
Otrzymasz zaproszenie VIP na spektakl (siedzenia w 1 rzędzie) g. 19.00
rozwiń

wybrano 8 razy (pozostało 0 z 8)

przewidywana dostawa: 15 lipca, 2020

Wpłać 100 zł i więcej
Zaproszenie VIP na spektakl na godz. 20.30
Otrzymasz zaproszenie VIP na spektakl (siedzenia w 1 rzędzie) g. 20.30
rozwiń

wybrano 8 razy (pozostało 0 z 8)

przewidywana dostawa: 15 lipca, 2020

Wpłać 500 zł i więcej
Indywidualne warsztaty taneczne
Dostaniesz ode mnie indywidualne warsztaty taneczne w wybranej przez Ciebie technice: taniec współczesny, taniec klasyczny lub improwizacja (1h) w uzgodnionym przez nas terminie
rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Nasi użytkownicy założyli

755 276 zrzutek

i zebrali

547 286 703 zł

A ty na co dziś zbierasz?