id: tvcygb

Zatańcz ze mną

Zatańcz ze mną

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
12 116 zł
z 9 900
122%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 035 609 zrzutek i zebrali 1 103 291 438 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Drodzy Darczyńcy, Drodzy Mecenasi Sztuki,

   

  pragniemy Wam z całego serca podziękować za Wasze ogromne wsparcie! To co zrobiliście dla nas i promocji polskiej sztuki jest bezcenne. Jest to szczególnie ważne w tych trudnych czasach, które doświadczają każdego z nas.  

   

  Wiedzieliśmy, że możemy na Was liczyć, ale Wasza hojność przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania! Zostało jeszcze kilka dni do końca zbiórki, a zebraliśmy aż 120% zaplanowanych środków. Obiecujemy Wam, że każda zebrana złotówka zostanie przeznaczona na produkcję tego spektaklu, a pozyskana nadwyżka będzie stanowiła wkład w kolejne taneczne przedsięwzięcie.  

   

  Uwierzyliście w nas, tak jak my wierzyliśmy w Was. Dzięki Wam wiemy, że to co robimy ma sens, że nasze marzenie o tym, żeby dostarczyć Wam niezapomnianych emocji wkrótce się zrealizuje. Już za kilka dni będziemy mogli się z Wami zobaczyć i osobiście podziękować za to, że zdecydowaliście się wesprzeć realizację spektaklu, który jest naszym wspólnym dziełem.

   

  DZIĘKUJEMY i do zobaczenia już 17 lipca w poznańskim Pawilonie!!!

   

  Andrzej Adamczak (choreograf) i Joanna Kristensen (producentka)


  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Mam na imię Andrzej. Jestem choreografem, tancerzem i pedagogiem. Tańczę od 10 roku życia. Żyję ruchem i dźwiękiem, towarzyszą mi w każdym momencie. Tworzę spektakle o skomplikowanych relacjach między ludźmi, opowiadam językiem tańca prawdziwe, a czasem powstałe w wyobraźni historie, które wzbudzają emocje, poruszają, są bliskie człowiekowi. Jeśli jesteście ciekaw co zrobiłem do tej pory 

możesz zobaczyć tutaj, tutaj lub na mojej stronie.

qcbc4e282c8096eb.jpegDotychczas tworzyłem choreografie i tańczyłem w produkcjach m.in. Polskiego Teatru Tańca w Poznaniu, teraz mam szansę zrealizować niezależną produkcję. ABY TO SIĘ UDAŁO POTRZEBUJĘ WASZEGO WSPARCIA. 


Pragnę stworzyć kameralny spektakl o związkach, które charakteryzuje niezdrowa zależność między dwiema osobami. Przyjrzę się poszczególnym etapom powstawania takich relacji: początkowej fascynacji, procesowi budowy zaufania, niedostrzegalnej przemianie w niszczącą zależność dwojga ludzi, usiłowaniu ratowania relacji w oparciu o nowe zasady i wzajemny szacunek oraz próbom uwolnienia się i rozstania. 


Każdy z nas codziennie i bezustannie poszukuje w życiu piękna: w sztuce, relacjach, miłości, w pracy. Pokładamy nadzieję w nowych zdarzeniach, ludziach i emocjach. Często przeżywamy rozczarowanie, cierpimy i w konsekwencji tracimy wiarę, że piękno w ogóle jest możliwe. Czy słusznie? 


Wesprzyj moją produkcję, bądź jej częścią, a przekonasz się sam(-a).


Koszt realizacji spektaklu pt. „Instynkt” to 9 900 zł, który obejmuje m.in.: oświetlenie, obsługę techniczną, rejestrację wideo spektaklu, wynajęcie i montaż podłogi baletowej, honoraria tancerzy, kostiumy, promocję.

Mamy już małe wsparcie – nasz pomysł spodobał się organizatorom konkursu Pawilon Otwarty 2.0. w Poznaniu (http://pawilon.org/nowe-zycie/) i otrzymaliśmy od nich scenę. Bardzo dziękujemy, bo to niezmiernie ważne gdzie ten projekt zostanie zrealizowany. Dziękujemy również dyrekcji Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Olgi Sławskiej-Lipczyńskiej w Poznaniu za udostępnienie sali na próby.


Bądź z nami od pierwszego dnia i stwórzmy ten spektakl razem. Możesz wspomóc jego realizację w różny sposób - dokonać wpłaty dowolnej kwoty na konto lub zakupić którąś z niespodzianek.


Proces tworzenia spektaklu będę relacjonował na Instagramie i Facebooku w formie tekstu, zdjęć i filmów. Premiera już 17 lipca br. (piątek) godz. 19.00 i 20.30 w Poznaniu.


Zapraszam do kontaktu: 

mailowo: [email protected]

lub na FB: facebook.com/andrzej.adamczak

Wspierają mnie:

lec39f768b3bba04.jpegl527817358344bc3.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 8

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Nieaktywne
Inne
Udostępnienie nagrania spektaklu online
To opcja dla tych, którzynie będą mogli przyjść na spektakl - prywatne udostępnienie nagrania spektaklu (link do nagrania ważny przez tydzień)
40 zł

Kupione 12

Zakończona
Inne
Indywidualne warsztaty taneczne
Dostaniesz ode mnie indywidualne warsztaty taneczne w wybranej przez Ciebie technice: taniec współczesny, taniec klasyczny lub improwizacja (1h) w uzg...
500 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona

Wpłaty 111

 
Dane ukryte
2 000 zł
 
Dane ukryte
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
400 zł
 
Dane ukryte
400 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków