id: tvu9mt

leczenie

leczenie

Nasi użytkownicy założyli 981 686 zrzutek i zebrali 1 003 891 797 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Na palcach jednej ręki można policzyć sytuacje w moim 53-letnim życiu, kiedy zapominałem języka w gębie. Taka nadeszła, gdy syn, a potem przyjaciele powiedzieli do mnie: Widziałeś co się dzieje na Twojej zrzutce, gdzie poprosiłeś o pomoc? Cała Polska udostępnia.

  Szczerze powiem, że nie klikałem na zrzutkę i nie sprawdzałem. I tak jestem zażenowany faktem, że taką drogą musiałem zwrócić się o wsparcie. Zebrana kwota "dobiła" już do 300 procent zakładanej i wciąż rośnie...


  Jesteście wielcy, nie wiem co mam powiedzieć. Nie sposób wymienić tu wszystkich, którzy zaangażowali się w pomoc dla mnie i wsparcie w walce z nowotworem. Znajomi i nieznajomi, osoby związane z piłką, jak i też absolutnie spoza środowiska. Kluby piłkarskie, dziennikarze, portale, o których nigdy w życiu nawet nie słyszałem. Jestem w ogromnym szoku. Byłem zawsze bardzo sceptycznie nastawiony do stwierdzenia: Dobro wraca. Wystarczyło kilkanaście godzin, abym zrewidował swój pogląd, czytając posty, w których pisaliście: Pomagał nam, pomóżmy jemu.


  Kocham Was i z całego serca dziękuję.


  „Miarą twojego człowieczeństwa jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka” (Ks. Mieczysław Maliński)


  Dziękuję i pozdrawiam,


  Grzegorz Sawicki

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Mam na imię Grzegorz. Od pięciu lat zmagam się z różnego rodzaju chorobami. Przeszedłem w tym czasie 10 operacji. W tym dwie endoplastyki kolana i biodra czy usunięcie 90 procent żołądka. W ubiegłym roku w czerwcu zdiagnozowano u mnie guz gruczołu krokowego. Nie będę opisywał szczegółowo jak wygląda w Polsce tzw. leczenie, ale koniec końców, biopsja przeprowadzona w styczniu 2023 roku przyniosła wyrok: Nowotwór złośliwy prostaty. Świat w pewnym momencie zachwiał się w posadach...


Czeka mnie kolejna operacja, o być albo nie być. Trwa również rehabilitacja po poprzednich zabiegach, które niedawno przeszedłem, poruszam się o kulach. Ciężko jest zwracać się o pomoc finansową, ale postanowiłem zrobić ten krok. Na skutek nieludzkich, bezdusznych przepisów w naszym kraju, jestem pozbawiony możliwości ubiegania się o zasiłek rehabilitacyjny i jedynym dochodem, który mi pozostał jest renta inwalidzka z tytułu częściowej niezdolności do pracy (913 złotych netto). Przede mną ciężki okres, gdyż leczenie będzie "kosztować".


Nie poddaję się jako człowiek, ale toczyć walkę z nowotworem jest niezmiernie ciężko. Dlatego proszę o minimalne choćby wsparcie. W szczególności zwracam się do środowiska Niższych Lig piłki nożnej w Polsce, które to starałem się i staram promować na mojej stronie internetowej www.galaktycznyfutbol.pl. Być może znajdą się ludzie dobrej woli, którzy pomogą mi w tej walce ze śmiertelną chorobą.


Już dziś Wam dziękuję.


Grzegorz Sawicki

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 125

JB
Jacek
20 zł
JK
Kuba
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
OR
Orzeł
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MA
Marcelina
50 zł
PA
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
AN
Anna
50 zł
KA
Kasia
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków