id: twxfc6

RAZEM DLA OFIAR WYBUCHU GAZU W JUGOWIE

RAZEM DLA OFIAR WYBUCHU GAZU W JUGOWIE

Nasi użytkownicy założyli 1 155 875 zrzutek i zebrali 1 199 860 792 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

W dniu 27 stycznia 2024 roku, w miejscowości Jugów przy ulicy Głównej 79A (Gmina Nowa Ruda), doszło do tragicznego wybuchu butli z gazem propan-butan, który spowodował pożar mieszkań w budynku wielorodzinnym.

Ta straszna katastrofa pozostawiła ślady zniszczenia i cierpienia wśród mieszkańców.

W wyniku natychmiastowej reakcji sąsiadów oraz służb ratunkowych, wszyscy lokatorzy zdołali opuścić budynek. Wszystkim rodzinom, które wyraziły potrzebę, Wójt Gminy Nowa Ruda zagwarantowała lokale zastępcze. Małżeństwo Państwa Maślanków: pan Zygmunt (ur. 1955 r.) i pani Joanna (ur. 1958 r.) straciło w wyniku tragedii dorobek całego życia.

Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, wspólnota lokalna musi stanąć razem i wesprzeć tych, którzy stracili wszystko. Każdy gest dobroci ma ogromne znaczenie.

W imieniu założonego KOMITETU SPOŁECZNEGO RAZEM DLA OFIAR WYBUCHU GAZU W JUGOWIE zapraszamy Was do włączenia się w zbiórkę pieniędzy, która pomoże odbudować życie Joanny i Zygmunta. Każda wpłata, niezależnie od jej wielkości, ma potężne znaczenie. Wspólnie możemy zdziałać dużo. Niech nasza solidarność i dobroczynność staną się światłem w ciemności dla tych, którzy znaleźli się w potrzebie.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 144

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków