id: twzec2

Pomóż nam zabezpieczyć przyszłość dzieci

Pomóż nam zabezpieczyć przyszłość dzieci

Nasi użytkownicy założyli 1 177 596 zrzutek i zebrali 1 230 261 305 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki


EDIT....

Niestety stało się najgorsze... Rafał odszedł od Nas 21.05.2024 , przepraszam że dopiero teraz przekazujemy tą informację ale w tym całym szoku ,nikt nie miał czasu myśleć o aktualizacji.... Serdecznie dziękujemy za słowa otuchy i wsparcie w tym ciężkim czasie dla całej rodziny Rafała ,w szczególności za pomoc jego dzieciom. Dziękuję za każdą wpłatę.


Witam wszystkich

Zbiórka powstała w celu zabezpieczenia finansowego dzieci Rafała,w tym niełatwym dla nich czasie.

Czasem człowiek zastanawia ile nieszczęść może spotkać jedną rodzinę, jak widać dużo...Rok temu nagle zmarła partnerka Rafała i mama ich dzieci, teraz nagle z dnia na dzień ich życie posypało się ponownie.Rafal zdrowy facet , pracujący na co dzień w kopalni ,ogarniający cały domowy haos ląduje nagle w szpitalu.Z dnia na dzień diagnoza -Guz....Operacja trwająca 5 godzin,guz na tyle duży że niestety nie ma możliwości usunąć go w całości.Po wybudzeniu kontaktuje ,nadzieja że będzie dobrze że teraz do przodu i znowu kolejny cios... obrzęk mózgu ,stan zagrożenia życia.Rafał jest nadal nieprzytomny choć minął już miesiąc, niestety wyniki potwierdziły najgorszy scenariusz -Glejak w 4 stadium....Objawy?? czasem bolała go głowa jak każdego z nas ,nikt nie myśli o tym że żyje z tykającą bombą w głowie.... Lekarze wyczerpali swoje możliwości na ten moment i stan w jakim jest.Pozostaje tylko opieka paliatywna. Każdy z nas znajomych,jego bliskiej rodziny i przede wszystkim dzieci liczy na cud bo przecież się zdarzają.Każda jego reakcja na głos,ściśnięcie ręki mrugnięcie okiem daje nadzieję że może jeszcze się polepszy że będzie dobrze.Każdy na to czeka....

Każda wpłata choćby złotówki pomoże zabezpieczyć finansowo dzieci ,żeby nie musiały się martwić jutrem i tym co będzie dalej.Z góry serdecznie dziękuję w imieniu Dawida i Pauliny.

Zbiórka została utworzona za zgodą Dawida -syna Rafała.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 600

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków