id: twzzx2

Dzielny Luca marzy o własnym telewizorze!

Dzielny Luca marzy o własnym telewizorze!

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
2 450 zł 
z 7 000
35%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 914 720 zrzutek i zebrali 879 486 615 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Wiadomość o ciężkiej chorobie wywraca do góry nogami cały świat. Niszczy plany i marzenia, zawodzi oczekiwania i nadzieje... Dlatego trzeba walczyć wtedy nie tylko o powrót do zdrowia, ale również o wszystko, co było ważne wcześniej - zarówno o te większe jak i mniejsze rzeczy. Dzięki temu nasi Bohaterowie mają motywację do dalszego zmagania się z bólem i problemami. I właśnie taki cel ma nasza zbiórka!


Luca to pełen uroku osobistego i poczucia humoru 17-latek, istny wulkan pozytywnej energii. Choroba nie zdołała tego zmienić - nastolatek dalej zaraża uśmiechem i potrafi rozbawić każdego. Ma to „coś”, co przyciąga ludzi. Zaskakuje przy tym wyjątkową dojrzałością, co mocno rzuca się w oczy szczególnie, gdy rozmawia się z nim na tak trudny temat jakim jest nowotwór. W jego opowieści ból przeplata się z żartami, powaga z dystansem, a uwagi są niezwykle trafne... Chłopiec podkreśla, jak ważne jest otwarte i głośne mówienie o chorobach zagrażających życiu i robi to w sposób, który skłania rozmówcę do refleksji.


Jak każdy młody człowiek u progu dorosłości, Luca ma wiele marzeń i planów. Mimo choroby stara się je konsekwentnie realizować z godnym podziwu uporem. Chłopak już uczy się do matury oraz przygotowuje się na wymarzone studia związane z jego pasją do akustyki. Wierzymy, że tym z pewnością poradzi sobie sam, ponieważ jest pracowity i inteligentny. Ale każda, nawet najsilniejsza i najbardziej niezależna osoba potrzebuje przerwy, chwili wytchnienia i poczucia, że ktoś inny dobrze jej życzy i wspiera na tyle ile może. Formą takiego wsparcia jest pomoc w realizacji marzeń.


Luca ma takie jedno marzenie, które my - wolontariusze Fundacji Mam Marzenie - chcemy dla niego zrealizować. Chciałby mieć w pokoju telewizor. Skąd taki pomysł? Z powodu choroby aktywny nastolatek, któremu trudno wysiedzieć w jednym miejscu musiał całkowicie zmienić tryb życia i zwolnić tempo. Ciężko jest wysiedzieć w czterech ścianach, prawda?


Telewizor w pokoju pomoże naszemu Marzycielowi wypełnić czas pomiędzy kolejnymi badaniami i pobytami w szpitalu. A gdy tylko będzie to możliwe, chłopak będzie organizował seanse dla przyjaciół. Na organizacji wydarzeń Luka zna się zresztą jak mało kto, ponieważ od najmłodszych lat pracuje jako akustyk. Ma na „swoim koncie” obsługę wielkich koncertów muzycznych, pomagał już wielu gwiazdom.


Bardzo chcemy zrealizować to marzenie i udowodnić naszemu Marzycielowi, że tak dobra energia jaką Luca wokół siebie roztacza zawsze wraca! Dołączysz do nas? ;)

g62eb8803a3e348f.png

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 53

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • AK
    Agata i Krzysztof Kołakowscy

    Trzymaj się Luca i spełniaj marzenia! Czekamy na Ciebie! Pamiętamy w modlitwie ♥️

    50 zł