id: tx74y3

Moje marzenie na urodziny - zapewnijmy posiłki i godne życie dzieciakom z Malawii❤️❤️❤️

Moje marzenie na urodziny - zapewnijmy posiłki i godne życie dzieciakom z Malawii❤️❤️❤️

56 zł
z 1 591
3%
zakończona
31.03.2021r
3
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 015 736 zrzutek i zebrali 1 063 251 886 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Moi Drodzy,

"Czasem mały krok może zdziałać bardzo wiele, a dzielenie się z innymi daje ogromną satysfakcję"


Rok 2020 przyniósł wiele złego dookoła i wielu z nas również niestety tego doświadczyło... jednak mam też poczucie i wiem, że mamy bardzo dużo szczęścia i powinniśmy być wdzięczni, że żyjemy tu gdzie żyjemy, bo są tacy, którzy walczą o godne życie każdego dnia...

Dla dzieci mieszkających w Malawii każdy dzień to walka o przeżycie, o jedzenie i nie tylko w 2020, ale cały czas. Mam ogromną potrzebę wspomóc ten region i zwracam się do Was z prośbą o dołączenie do tej pięknej inicjatywy.


Nourish the Children (NTC) piękna inicjatywa prowadzona przez firmę naukowo - badawczą NuSkin o ugruntowanej pozycji na rynku od ponad 36 lat. Współpracuję z NuSkin i jestem bardzo dumna, że oprócz codziennego wspierania kobiet w pielęgnacji i rozwoju możemy robić coś jeszcze dla bardziej potrzebujących.

W listopadzie 2020r. świętowaliśmy osiągnięcie progu 700 milionów posiłków zakupionych i przekazanych w ramach inicjatywy NTC od momentu jej założenia czyli 2002r.


Kupuję dwupaki kaszek, co zapewnia miesięczne wyżywienie 1 dziecka za 66,30 chciałabym nakarmić z Waszą pomocą 24 dzieciaki i będzie to dla mnie najlepszy prezent urodzinowy🥰


Serdecznie zapraszam

Karolina Kinga Nowak

+48 667154111


Poniżej więcej informacji:

Dlaczego właśnie Nourish the Children?

Wiedzą też Państwo, że dzięki ofiarowanym funduszom przekazane zostaną pożywne posiłki VitaMeal. Wiedzą Państwo, że darowana przez Państwa paczka VitaMeal dotrze do najbardziej potrzebujących dzieci. Dzięki Państwa darowiznom możliwe będzie przekazanie dzieciom posiłków, zapewnienie im wykształcenia i wdrożenie programów profilaktyki chorób. Mają też Państwo poczucie dokonania zmiany, gdyż m.in. dzięki Państwu ponad 120 000 dzieci na całym świecie jest codziennie nakarmionych.

Po zakupie paczki żywnościowej przez liderów sprzedaży Nu Skin, klientów oraz pracowników, dzieci cierpiące na niedożywienie otrzymują pożywne jedzenie VitaMeal® od jednej z niezależnych organizacji charytatywnych.

 

„Dzięki hojnym darowiznom rodziny Nu Skin, ponad 130 000 niedożywionych dzieci z całego świata jest nakarmione” mówi Steven J. Lund, wiceprezes zarządu i dyrektor wykonawczy Nourish the Children. „Jesteśmy wdzięczni wszystkim wspierającym inicjatywę Nourish the Children, dzięki którym zrozumieliśmy, jak wiele jest jeszcze do zrobienia. Wierzę, że razem uda nam się kontynuować działania na rzecz poprawy warunków życia dzieci oraz zapewnienia im lepszej przyszłości”.

 Powołując się na historię inicjatywy, partnerzy charytatywni Nu Skin potwierdzili, że zakupione zestawy VitaMeal pomogły dzieciom w ponad pięćdziesięciu krajach.


Niedożywione dzieci cierpią na brak podstawowych substancji odżywczych, co uniemożliwia prawidłowe funkcjonowanie mózgu, zdrowy wzrost kości i rozwój układu odpornościowego. Większość programów humanitarnych realizuje dystrybucję żywności opartej na produktach zbożowych, która nie zapewnia kompletu pełnowartościowych substancji odżywczych.

 

Kaszka VitaMeal to bogaty w substancje odżywcze posiłek opracowany przez światowej sławy dietetyków

z myślą o zaspokajaniu potrzeb niedożywionych dzieci. W wyniku współpracy ze specjalistami w zakresie niedożywienia u dzieci w krajach trzeciego świata firma Nu Skin® opracowała VitaMeal, wegetariański

i bezmleczny produkt, który może zostać wzbogacony dodatkowymi składnikami, dzięki czemu odpowiada wymogom różnych kultur oraz rozmaitym preferencjom smakowym. Każde opakowanie VitaMeal zawiera 30 porcji dziecięcych, czyli ilość zapewniającą jednemu dziecku pożywny, gorący posiłek każdego dnia przez cały miesiąc.

 Po więcej informacji zapraszam serdecznie.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 3

BB
Barbara Blokesz
50 zł
HA
Hałajdziak Aleksandra
5 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!