id: txw99d

Pomóżmy odbudować nadzieję!

Pomóżmy odbudować nadzieję!

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
87 273 zł 
z 200 000 zł
43%
16 dni do końca
776 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Tragedia! Wyobrażaliście sobie kiedyś sytuację, w której w wyniku zrządzenia losu, w kilka chwil tracicie swój dom? 

Mieszkańcy jednego z domów, dwie rodziny! już nie muszą sobie wyobrażać, oni przeszli przez ten koszmar. Kilka godzin temu dach jego domu uległ całkowitemu zniszczeniu w wyniku pożaru. Wystarczyło kilka godzin, by spłonął dorobek życia. Wszyscy na szczęście przeżyli, tylko dlatego, że zauważyli w porę, że coś jest nie tak.

W domu mieszkały dwie rodziny! Pan Józef, znany jako Ziutek, to wieloletni pracownik pomocy społecznej, od lat zaangażowany w pomaganie innym, mieszkał tu z żoną i córką….

Rodzina pomaga ludziom przez lata, a teraz sami tej pomocy potrzebują. Małżeństwo zamiast myśleć o spokojnej emeryturze, musi odbudować to, na co pracowało całe życie. Wszyscy liczymy, że dobro do nich wróci.


Druga rodzina, to rodzina wielodzietna, radząca sobie jak może, chętnie angażująca się w inicjatywy sąsiedzkie i pomocowe. Dusza towarzystwa, przepełniona radością i wiarą w drugiego człowieka. Po pomoc zwracali się tylko w sytuacjach podbramkowych ale zawsze starali się odwdzięczyć tak jak tylko potrafili. Pan domu to złota rączka, sąsiedzi wiedzą że mogą na niego liczyć kiedy coś nawali.

Właśnie dziś, 08 grudnia 2021 rodziny w jednej chwili zostały pozbawione dachu nad głową, podstawowych sprzętów gospodarstwa domowego, rzeczy codziennego użytku oraz nadziei… Pożar strawił cały dach i konstrukcje ścian, dom jest zniszczony, nie nadaje się do zamieszkania! A to przecież czas przedświąteczny, przepełniony nadzieją i radością!

Dzięki życzliwości rodziny i przyjaciół rodziny znalazły już tymczasowe schronienie, ale to dopiero początek walki o powrót do normalnego życia. Dlatego pogorzelcy proszą o pomoc internautów!!

Pomóżmy im uwierzyć w magię świąt! Przyłączmy się do zbiórki która pomoże odbudować i wyposażyć nie tylko dom, ale i wiarę w drugiego człowieka. Pozwoli uwierzyć że BĘDZIE DOBRZE!

Zwracamy się do Was z ogromną prośbą o pomoc dla rodzin z Gałajn! Wierzę, że wspólnie uda nam się uratować nie tylko budynek ale i serca tam mieszkające! Tylko razem możemy pomóc, będziemy bardzo wdzięczni za każdą pomoc, nawet tą najmniejszą!

Zbiórka internetowa na odbudowę domu dostępna jest na portalu zrzutka.pl

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 776

DP
Dagmara Perzanowska
100 zł
P
Pawel
50 zł
AM
Adam Małysz
23,97 zł
JM
JOANNA MICHALCZYK
160 zł
JM
JOANNA MICHALCZYK
50 zł
PK
Piotr Kawczak
30 zł
AC
Kinga Chodara
90 zł
KS
Kasia i Jarek
100 zł
RJ
90 zł
RJ
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze 16

 
2500 znaków

Lokalizacja

Droga Wojewódzka 511 18, 11-220

Gałajny, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

800 968 zrzutek

i zebrali

621 657 366 zł

A ty na co dziś zbierasz?