id: tz2n3z

POMÓŻ MI ŻYĆ-Na Kamizelkę Do Drenażu,Leki,,Leczenie,Uśmiech Każdego Dnia.

POMÓŻ MI ŻYĆ-Na Kamizelkę Do Drenażu,Leki,,Leczenie,Uśmiech Każdego Dnia.

126 zł
z 100 000
0%
zakończona
01.09.2018r
3
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 016 102 zrzutki i zebrali 1 064 191 399 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

WALCZĘ O NOWE ŻYCIE ......

Mam na imię Kacper Gulajew. Jestem uczniem klasy II gimnazjum w Boleszkowicach. Nie Mogę chodzić do szkoły tak jak moi rówieśnicy,gdyż każde lekkie przeziębienie może się dla mnie skończyć śmiertelnym zapaleniem płuc.Nauczyciele odwiedzają mnie w domu.

Choruję na mukowiscydozę- bardzo ciężką i nieuleczalną chorobę genetyczną,która powoli wyniszcza moje płuca i trzustkę. W przyszłości grozi mi przeszczep płuc,który w Polsce nie jest wykonywany i na pewno przeszczep wątroby,gdyż codziennie przyjmuje ogromne ilości leków. Cieszę się każdym dniem mojego życia. Mama,która mnie sama wychowuje sprawia,aby każdy nasz dzień był radosny,mimo że nie może sprostać kosztom mojego leczenia. Bardzo proszę o Państwa wsparcie.

Bardzo proszę o Państwa wsparcie-o przekazanie na moją rzecz 1%podatku.Bardzo dziękuję.Numer KRS 000006-4892 ( Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą)

W rubryczce PIT-u "cel szczegółowy 1%"wpisać Kacper Gulajew. W imieniu swoim jak i mamy Kacpra-Grażyny Barańskiej chciałabym bardzo serdecznie podziękować.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 3

 
Dane ukryte
25 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!