id: tz639r

Szatnia z prawdziwego zdarzenia. Remont klubowej szatni dla GKS Stawiguda.

Szatnia z prawdziwego zdarzenia. Remont klubowej szatni dla GKS Stawiguda.

6 289 zł 
z 30 000 zł
20%
zakończona 30.09.2020r
79 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

-Marzymy o szatni, budynku klubowym, dzięki któremu będziemy mogli się przebierać, prać i chować sprzęt , oraz pracować i tworzyć nowe, lepsze pomysły do rozwoju naszego klubu.

  • Chcemy stworzyć odpowiednie warunki infrastrukturalne dla chłopaków z naszej drużyny, to ma być nasz drugi dom.
  • Szatnia, jest magicznym i ważnym miejscem dla piłkarzy. To tutaj zaczynaja się znajomości, pierwsze żarty i ważne odprawy trenerów. Pomóżmy stworzyć to miejsce na nowo!

z52e2747e493c880.jpegNa co zbieramy?

  • Na początku najważniejsze są materiały budowlane, i ręce do pracy. Później okna , nowe drzwi. W następnej kolejności nowe prysznice i toalety ,ławki i szafki


Szatnia na skutek włamania została jeszcze bardziej zdewastowana.


„Witamy wszystkich, z tej strony trenerzy klubu GKS Stawiguda. Wiemy, że rąk do pomocy jest dużo ,więc zwracamy się z prośbą o pomoc w wyremontowaniu starych i zaniedbanych szatni. Oprócz ładnego obiektu i nowo zrobionej murawy, brakuje nam miejsca gdzie nasze dzieciaki, nasi wychowankowie będą mogli w spokoju przygotować się do treningu. Robimy co w naszej mocy, aby warunki do rozwoju , organizacyjne i typowo sportowe były w naszym klubie na wysokim poziomie. Liczy się dla nas każda złotówka, każdy Like i każde udostępnienie tej zrzutki na portalach społecznościowych. Liczymy, że wspólnymi siłami uda nam się stworzyć przyjemne i zadbane miejsce dla wszystkich zawodników oraz pracowników naszego klubu.”- z poważaniem,

Trenerzy

Chcemy by dobra organizacja, przyjemna atmosfera, i dobre zaplecze treningowe było wizytówką naszego klubu, który obecnie rozgrywki seniorskie odbywa w lidze okręgowej.

r2705cd5e052a13f.jpeg

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 79

S
God
77,70 zł
S
satan
66,60 zł
 
Dane ukryte
25 zł
MJ
Milena Jaroszuk
50 zł
BR
Za wygrany mecz w sobote 08.08.20
2,50 zł
AS
Anna Stelmaszuk
20 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MD
Michal Dolata
500 zł
KT
kanta Team turniej
100 zł
AL
Artur Lubecki
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków
  • P
    Ponton

    Powodzenia trzymam kciuki. Przypomniała mi się zabawna sytuacji z tej szatni ale nie do końca pamiętam jak to było. Jeszcze za czasów gry w juniorach kolega Randolf uczył nas uderzać z woleja i tak to zrobił że dykta do tej pory w oknie jest widzę na zdjęciach. Macie jakieś ciekawe historie związane z tym zabytkiem. Pozdrawiam i dziękuje dla wszystkich darczyńców.

    500 zł

Nasi użytkownicy założyli

750 813 zrzutek

i zebrali

540 009 853 zł

A ty na co dziś zbierasz?