id: tz96ac

Rehabilitacja dla Ani

Rehabilitacja dla Ani

7 650 zł 
z 14 000 zł
54%
zakończona 30.01.2020r
105 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Rehabilitacja dla Ani

Zwracamy się o pomoc dla naszej Pani Kapitan, która doznała poważnej kontuzji kolana i bez specjalistycznej rehabilitacji nie będzie mogła kontynuować swojej kariery siatkarskiej

Ania a dla przyjaciół Mazi od najmłodszych lat interesowała się sportem. Swoją przygodę siatkarską zaczynała w klubie macierzystym w Kamiennej Górze. Jako 13-sto letnia dziewczyna wyprowadziła się z domu do Wrocławia by spełniać swoje marzenia .

Jej pierwszym profesjonalnym klubem był Impel Wrocław, z którym przez długie lata gry zdobyła wiele osiągnięć. Dorosłą siatkówkę zaczęła w klubie Polonia Świdnica. Wszystko szło w dobrym kierunku, gdyby nie pechowy upadek na jednym meczu, który przekreślił jej dalsze marzenia.

To była końcówka trzeciego seta, Mazi gdy lądowała po ataku skręciła kolano, upadła ... i o własnych siłach już nie wstała. Do szpitala zabrało ją pogotowie, kilka dni niepewności i nadziei. Niestety diagnoza była jednoznaczna- Mazi zerwała więzadło krzyżowe przednie "ACL" .

Pierwszy krok jest już za nią, czyli operacja. Kilka dni temu przeszła zabieg rekonstrukcji więzadła ACL teraz przechodzi bolesny i ciężki okres pooperacyjny, mimo to jest silna i się nie poddaje. Jedno jest pewne, chce wrócić do zdrowia i do gry.

Ania to ogromny duch drużyny, filar naszego zespołu a co najważniejsze cudowny człowiek. Nie raz wykazywała się pomocą dla nas a teraz my chcemy pomóc jej i prosić Państwa o pomoc. Rehabilitacja jest bardzo kosztowna, żmudna i długotrwała a nam, drużynie bardzo zależy na tym, aby nasz kapitan jak najszybciej do nas wrócił. Sprawmy aby na tej buzi znów pojawił się piękny uśmiech.

Z góry ogromnie dziękujemy za wszelką pomoc!

DRUŻYNA

❤

Informacje o organizatorze

Zrzutka na rehabilitacje dla Ani

Stworzona przez Drużynę

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 105

JJ
Jewka
2 000 zł
BK
Bartosz Kwolek
500 zł
DZ
Dariusz Zalewski
400 zł
MO
Mara
200 zł
DS
MKS POLONIA STAL ŚWIDNICA
200 zł
PK
Piotr Kaliciński
200 zł
DJ
Dominik Jamrog
200 zł
ŁŁ
Łukasz Łyszczarek
200 zł
M
Mariusz
150 zł
M
M.R.Wyszynscy
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 8

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

853 423 zrzutki

i zebrali

739 935 235 zł

A ty na co dziś zbierasz?