id: tzapvx

Marsz Niepodległości 2021 - Wesprzyj organizację!

Marsz Niepodległości 2021 - Wesprzyj organizację!

18 710 zł 
z 350 000 zł
5%
34 dni do końca
234 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Organizacja Marszu Niepodległości jest możliwa tylko dzięki Państwu! Zróbmy to dla Polski!


Marsz Niepodległości to płomień, który na stałe przypomniał politykom, że patriotyzm to nie przeszłość, Europie, że normalność jest możliwa, a Polakom, że duma to nasz obowiązek. Od ponad dekady, każdego roku podnosi zagrażające naszej Ojczyźnie problemy, kiedy nikt inny nie chce o nich mówić. To morze biało-czerwonych flag przełamało już niejedną barierę poprawności politycznej. Najważniejsza jest Polska, a Polska nas potrzebuje. Marsz, z którego wyrosło wiele inicjatyw w całym kraju, który połączył Polaków musi trwać, ponieważ wciąż jest wiele do zrobienia. Każda jego edycja okazała się jeszcze wspanialsza i okazalsza, jednak to nakłada na organizatorów większe wyzwania logistyczne. Dlatego zwracamy się z apelem o wsparcie!


sd0b4594bb087f4a.png


W tym roku suma kosztów organizacji tego największego patriotycznego wydarzenia wyniesie

350 000 zł, z czego najwięcej pochłoną:


1. Sceny – budowa scen stacjonarnych na starcie i finiszu marszu, wynajem platform samochodowych. Przy tak dużej liczbie uczestników są niezbędne. Wpływają na poczucie bezpieczeństwa i orientacji uczestników. Umożliwiają montaż nagłośnienia i występy artystów.


2. Nagłośnienie – dążymy do objęcia nim całej trasy Marszu przez cały czas jego trwania. Dzięki niemu jesteśmy w stanie kierować komunikaty, nawigować, odtwarzać utwory patriotyczne i przeprowadzić występ artystów.


3. Grupy rekonstrukcji historycznych – co roku kierujemy zaproszenie do rekonstruktorów wszystkich okresów z całej Polski. Uczestnictwo wojowników, rycerzy i żołnierzy wymaga stworzenia zaplecza technicznego dla ludzi i koni.


4. Oprawa artystyczna i honoraria dla artystów – muzycy są z nami od początku i krzewią wartości poprzez swoją twórczość.


5. Straż Marszu Niepodległości – kilkusetosobowa formacja, której obecność jest niezbędna z punktu widzenia logistyki, sprawnego przejścia i bezpieczeństwa wymaga zaopatrzenia w sprzęt tj. system łączności, megafony, liny czy środki ochrony osobistej.


6. Realizacja wideo Mediów Narodowych – nie trzeba przekonywać, że obejrzenie całości pięknego pochodu w mediach głównego nurtu jest niemożliwe. Z drugiej jednak strony organizacja takiego przedsięwzięcia we własnym zakresie wymaga zapewnienia punktów dostępu do Internetu, wypożyczenia dodatkowego osprzętu reporterskiego i zaangażowania dodatkowych osób.


7. Zespół prawny – co roku prawnicy związani z Marszem Niepodległości dbają o dobre imię wydarzenia i stają w obronie jego uczestników.


8. Promocja i poligrafia - organizacja namiotów, druk plakatów i zaopatrzenie wolontariuszy w punktach informacyjnych.
Po kolejnych edycjach Marszu Niepodległości otrzymywaliśmy głosy, mówiące o niewystarczającym przygotowaniu przedsięwzięcia na różnych płaszczyznach. Na pierwszy plan wysuwa się słabo słyszalne na niektórych odcinkach nagłośnienie, które stanowi dla nas największe wyzwanie finansowe. Co roku staramy się sprostać oczekiwania wszystkich uczestników, jednak jesteśmy w stanie przygotować tylko to, na co pozwalają nam środki finansowe. Dlatego gorąco prosimy o wsparcie Marszu Niepodległości!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 234

TS
Tadeusz Sujkowski
1 111 zł
WF
Wojciech Fenrich
1 000 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
MB
Marcin Butler
500 zł
R&
Maciej Pituła
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
ŁB
Łukasz Babicki
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
DJ
Daniel Jurski
300 zł
Zobacz więcej

Komentarze 12

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

754 679 zrzutek

i zebrali

546 225 766 zł

A ty na co dziś zbierasz?