id: tzapvx

Marsz Niepodległości 2021 - Wesprzyj organizację!

Marsz Niepodległości 2021 - Wesprzyj organizację!

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 147 439 zrzutek i zebrali 1 195 241 137 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Organizacja Marszu Niepodległości jest możliwa tylko dzięki Państwu! Zróbmy to dla Polski!


Marsz Niepodległości to płomień, który na stałe przypomniał politykom, że patriotyzm to nie przeszłość, Europie, że normalność jest możliwa, a Polakom, że duma to nasz obowiązek. Od ponad dekady, każdego roku podnosi zagrażające naszej Ojczyźnie problemy, kiedy nikt inny nie chce o nich mówić. To morze biało-czerwonych flag przełamało już niejedną barierę poprawności politycznej. Najważniejsza jest Polska, a Polska nas potrzebuje. Marsz, z którego wyrosło wiele inicjatyw w całym kraju, który połączył Polaków musi trwać, ponieważ wciąż jest wiele do zrobienia. Każda jego edycja okazała się jeszcze wspanialsza i okazalsza, jednak to nakłada na organizatorów większe wyzwania logistyczne. Dlatego zwracamy się z apelem o wsparcie!


sd0b4594bb087f4a.png


W tym roku suma kosztów organizacji tego największego patriotycznego wydarzenia wyniesie

350 000 zł, z czego najwięcej pochłoną:


1. Sceny – budowa scen stacjonarnych na starcie i finiszu marszu, wynajem platform samochodowych. Przy tak dużej liczbie uczestników są niezbędne. Wpływają na poczucie bezpieczeństwa i orientacji uczestników. Umożliwiają montaż nagłośnienia i występy artystów.


2. Nagłośnienie – dążymy do objęcia nim całej trasy Marszu przez cały czas jego trwania. Dzięki niemu jesteśmy w stanie kierować komunikaty, nawigować, odtwarzać utwory patriotyczne i przeprowadzić występ artystów.


3. Grupy rekonstrukcji historycznych – co roku kierujemy zaproszenie do rekonstruktorów wszystkich okresów z całej Polski. Uczestnictwo wojowników, rycerzy i żołnierzy wymaga stworzenia zaplecza technicznego dla ludzi i koni.


4. Oprawa artystyczna i honoraria dla artystów – muzycy są z nami od początku i krzewią wartości poprzez swoją twórczość.


5. Straż Marszu Niepodległości – kilkusetosobowa formacja, której obecność jest niezbędna z punktu widzenia logistyki, sprawnego przejścia i bezpieczeństwa wymaga zaopatrzenia w sprzęt tj. system łączności, megafony, liny czy środki ochrony osobistej.


6. Realizacja wideo Mediów Narodowych – nie trzeba przekonywać, że obejrzenie całości pięknego pochodu w mediach głównego nurtu jest niemożliwe. Z drugiej jednak strony organizacja takiego przedsięwzięcia we własnym zakresie wymaga zapewnienia punktów dostępu do Internetu, wypożyczenia dodatkowego osprzętu reporterskiego i zaangażowania dodatkowych osób.


7. Zespół prawny – co roku prawnicy związani z Marszem Niepodległości dbają o dobre imię wydarzenia i stają w obronie jego uczestników.


8. Promocja i poligrafia - organizacja namiotów, druk plakatów i zaopatrzenie wolontariuszy w punktach informacyjnych.
Po kolejnych edycjach Marszu Niepodległości otrzymywaliśmy głosy, mówiące o niewystarczającym przygotowaniu przedsięwzięcia na różnych płaszczyznach. Na pierwszy plan wysuwa się słabo słyszalne na niektórych odcinkach nagłośnienie, które stanowi dla nas największe wyzwanie finansowe. Co roku staramy się sprostać oczekiwania wszystkich uczestników, jednak jesteśmy w stanie przygotować tylko to, na co pozwalają nam środki finansowe. Dlatego gorąco prosimy o wsparcie Marszu Niepodległości!

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 744

preloader

Komentarze 29

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Dziękuje za zorganizowanie wspaniałego Marszu Niepodległości i walkę z lewackim nowotworem który trawi Europe i Polskę.

  ukryta
 • M
  Mieczysław

  Dziękuję za wspaniały, patriotyczny marsz. Chwała Bohaterom !

  100 zł
 • Tomasz Janicki

  „Każdy człowiek powinien zdawać sobie sprawę z faktu, że dobre i trwałe wyniki osiągnąć można jedynie drogą krótkich, lecz ciągłych, codziennych wysiłków. Jednorazowy wysiłek jest kompletnie jałowy. Prawdziwą umiejętność zarówno w nauce i w sztuce, jak i w każdych innych zajęciach, zdobyć można tylko codzienną pracą i codziennym wysiłkiem. I to jest bezwzględnie pewne.“ — Ignacy Jan Paderewski
  Dziękujemy za 12+ lat powoływania do patriotyzmu.

  100 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Dziękuję za wszystko co robicie dla Polski!

  50 zł
 • JB
  Jonasz Biniszkiewicz

  Świetna robota ,świetny marsz. Jeszcze Polska nie zginęła ! Brawo :)

  10 zł