id: tzcbv9

Mikołajki dla dzieci z ośrodka w Moryniu

Mikołajki dla dzieci z ośrodka w Moryniu

Nasi użytkownicy założyli 1 036 213 zrzutek i zebrali 1 104 705 759 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Hej!

Zachęcamy Was do wsparcia naszej fundacji w zorganizowaniu całodziennej zabawy dla ok. 80 dzieci z domu dziecka z Ukrainy (wiek 8-18 lat), które obecnie przebywają w ośrodku wczasowym w Moryniu (woj. zachodniopomorskie). Planujemy wybrać się do nich 17.12, aby zapewnić im dzień pełen wrażeń. Co będzie się działo? Zaczniemy od warsztatów z tworzenia dekoracji choinkowych oraz świątecznych. Następnie zorganizujemy kilka zabaw i gier grupowych (m.in. mega chińczyk, twister). Po przerwie obiadowej poczęstujemy dzieciaki watą cukrową oraz ciastem i przejdziemy do części artystycznej: odbędzie się talent show w formie karaoke (uwierzcie nam, są tam prawdziwe talenty!). Na zakończenie odbędzie się loteria prezentów.

Zebrane środki w całości przeznaczymy na obsługę tego wydarzenia, czyli zakup materiałów do warsztatów, pokrycie kosztów przygotowania słodyczy i dojazdu, a przede wszystkim na zakup naprawdę zaskakujących, sprawiających frajdę prezentów. Rownolegle będziemy prowadzić zbiórkę darów na terenie Szczecina (wkrótce będziecie mogli o niej przeczytać na fb lub ig naszej fundacji).

Z dziećmi z Morynia znamy się od wiosny tego roku, we współpracy z Zachodniopomorskim Urzędem Marszałkowskim zorganizowaliśmy im niezapomniany Dzień Dziecka (filmik możecie obejrzeć niżej) i bardzo nam zależy, aby tę znajomość kontynuować.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 6

MC
Marta Chmielewska
20 zł
AJ
Lena Janas
53,30 zł
BE
Barbara
100 zł
AH
Święty Mikołaj
300 zł
MO
Maria Ostaszewska
100 zł
SN
Szymon Nieradka
800 zł

Komentarze 1

 
2500 znaków