Opis zrzutki

Przyjaciele!

Na co dzień działamy na rzecz obronności i bezpieczeństwa naszego kraju. Do dalszej realizacji naszych ambitnych planów potrzebujemy Waszej pomocy! Wierzymy, że wspólnymi siłami wyremontujemy Regionalny Ośrodek Szkoleniowy Klas Mundurowych i Organizacji Proobronnych mieszczący się na Śląsku, w Siemianowicach Śląskich.


z8880579c9a9943c.jpeg 

Kim jesteśmy i dlaczego warto z nami działać?

Jesteśmy Fundacją GROT, a dokładniej Fundacją Na Rzecz Bezpieczeństwa i Obronności Kraju GROT. Realizujemy szkolenia z wojskowymi instruktorami (taktyka, pierwsza pomoc na polu walki, techniki linowe, penetracja jaskini, terenoznawstwo, czytanie mapy, survival), edukujemy (Prelekcja: Bezpieczeństwo i zagrożenia terrorystyczne prowadzona przez Navala), współorganizujemy Piknik Militarny z Rosomakiem czy krzewimy wartości patriotyczne podczas uroczystości państwowych, jak obchody Narodowego Święta Niepodległości. W naszych kręgach są zarówno osoby dorosłe, jak i uczniowie klas mundurowych, studenci kierunków związanych z bezpieczeństwem.

Dołącz do naszej akcji i wesprzyj nasz projekt edukacyjny!


Czym jest Regionalny Ośrodek Szkoleniowy Klas Mundurowych i Organizacji Proobronnych?

To projekt zakładający szkolenia na najwyższym poziomie realizowane dzięki wykorzystaniu współczesnego sprzętu szkoleniowego, będącego na wyposażeniu ówczesnych jednostek wojskowych. W budynku mieścić się będą sale dydaktyczne, a każda z nich dedykowana będzie odrębnej tematyce. Na obiekcie uwzględniono strefę noclegową, umożliwiającą zakwaterowanie podczas wielodniowych szkoleń. Uczestnikami szkoleń będą członkowie organizacji proobronnych, uczniowie klas mundurowych, studenci, przedstawiciele służb mundurowych.

Pomóż nam w remoncie, dzięki czemu będziemy mogli szkolić kolejne pokolenia z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa!


Jaki jest zakres prac?

Budynek wymaga remontu generalnego. Zakasaliśmy rękawy i pierwsze prace wykonujemy własnymi zasobami. Nie przeskoczymy jednak braku materiałów i zlecenia specjalistycznych prac profesjonalistom.


Potrzebujemy wsparcia finansowego na:

- remont ścian, wymianę podłóg

- wymianę instalacji elektrycznej, grzewczej, wodno-kanalizacyjnej

- wymianę okien, drzwi

- renowację elewacji zewnętrznej i klatki schodowej

eb547cf9f67c28a2.jpeg

l6c78a4750a915d8.jpeg

lbb7015a737b52ea.jpeg

Dorzuć swoją cegiełkę!

Dzięki Tobie będziemy realizować szkolenia dla całej społeczności Polski południowej!

a19ab94ea0346ae2.png

 Fundacja GROT. Dumni z podejmowanych inicjatyw w walce z COVID-19:

· zorganizowaliśmy internetową zbiórkę na zakup podstawowych środków ochronnych dla Szpitala Miejskiego w Siemianowicach Śląskich, podczas której zebraliśmy 25 921 zł,

· przeprowadzamy akcje dezynfekcji obiektów użyteczności publicznej (siłowni plenerowych, poręczy, placów zabaw) na terenie miasta Siemianowice Śląskie,

· ogłosiliśmy ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci „Rosomaki w Wojsku Polskim”, realizowany w ramach akcji #zostańwdomu. Partnerem konkursu był Rosomak S.A. - realizowaliśmy zakupy dla seniorów oraz honorowo oddajemy krew. 

q7d37201f6e8c49c.png


tbef4acddf495a95.jpeg

Wpłacający 10

 
Dane ukryte
180 zł
RK
Rafał Kubicz
50 zł
KR
Kamil Rzucidło
50 zł
B
Beata
50 zł
DI
Dawid Iwaniuk
45 zł
DR
Dawid Rotkegel
25 zł
R
Rafał
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

627 213 zrzutek

i zebrali

377 864 860 zł

A ty na co dziś zbierasz?