Opis zrzutki

Przyjaciele!

Na co dzień działamy na rzecz obronności i bezpieczeństwa naszego kraju. Do dalszej realizacji naszych ambitnych planów potrzebujemy Waszej pomocy! Wierzymy, że wspólnymi siłami wyremontujemy Regionalny Ośrodek Szkoleniowy Klas Mundurowych i Organizacji Proobronnych mieszczący się na Śląsku, w Siemianowicach Śląskich.


z8880579c9a9943c.jpeg 

Kim jesteśmy i dlaczego warto z nami działać?

Jesteśmy Fundacją GROT, a dokładniej Fundacją Na Rzecz Bezpieczeństwa i Obronności Kraju GROT. Realizujemy szkolenia z wojskowymi instruktorami (taktyka, pierwsza pomoc na polu walki, techniki linowe, penetracja jaskini, terenoznawstwo, czytanie mapy, survival), edukujemy (Prelekcja: Bezpieczeństwo i zagrożenia terrorystyczne prowadzona przez Navala), współorganizujemy Piknik Militarny z Rosomakiem czy krzewimy wartości patriotyczne podczas uroczystości państwowych, jak obchody Narodowego Święta Niepodległości. W naszych kręgach są zarówno osoby dorosłe, jak i uczniowie klas mundurowych, studenci kierunków związanych z bezpieczeństwem.

Dołącz do naszej akcji i wesprzyj nasz projekt edukacyjny!


Czym jest Regionalny Ośrodek Szkoleniowy Klas Mundurowych i Organizacji Proobronnych?

To projekt zakładający szkolenia na najwyższym poziomie realizowane dzięki wykorzystaniu współczesnego sprzętu szkoleniowego, będącego na wyposażeniu ówczesnych jednostek wojskowych. W budynku mieścić się będą sale dydaktyczne, a każda z nich dedykowana będzie odrębnej tematyce. Na obiekcie uwzględniono strefę noclegową, umożliwiającą zakwaterowanie podczas wielodniowych szkoleń. Uczestnikami szkoleń będą członkowie organizacji proobronnych, uczniowie klas mundurowych, studenci, przedstawiciele służb mundurowych.

Pomóż nam w remoncie, dzięki czemu będziemy mogli szkolić kolejne pokolenia z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa!


Jaki jest zakres prac?

Budynek wymaga remontu generalnego. Zakasaliśmy rękawy i pierwsze prace wykonujemy własnymi zasobami. Nie przeskoczymy jednak braku materiałów i zlecenia specjalistycznych prac profesjonalistom.


Potrzebujemy wsparcia finansowego na:

- remont ścian, wymianę podłóg

- wymianę instalacji elektrycznej, grzewczej, wodno-kanalizacyjnej

- wymianę okien, drzwi

- renowację elewacji zewnętrznej i klatki schodowej

eb547cf9f67c28a2.jpeg

l6c78a4750a915d8.jpeg

lbb7015a737b52ea.jpeg

Dorzuć swoją cegiełkę!

Dzięki Tobie będziemy realizować szkolenia dla całej społeczności Polski południowej!

a19ab94ea0346ae2.png

 Fundacja GROT. Dumni z podejmowanych inicjatyw w walce z COVID-19:

· zorganizowaliśmy internetową zbiórkę na zakup podstawowych środków ochronnych dla Szpitala Miejskiego w Siemianowicach Śląskich, podczas której zebraliśmy 25 921 zł,

· przeprowadzamy akcje dezynfekcji obiektów użyteczności publicznej (siłowni plenerowych, poręczy, placów zabaw) na terenie miasta Siemianowice Śląskie,

· ogłosiliśmy ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci „Rosomaki w Wojsku Polskim”, realizowany w ramach akcji #zostańwdomu. Partnerem konkursu był Rosomak S.A. - realizowaliśmy zakupy dla seniorów oraz honorowo oddajemy krew. 

q7d37201f6e8c49c.png


tbef4acddf495a95.jpeg

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 11

 
Dane ukryte
180 zł
RK
Rafał Kubicz
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
KR
Kamil Rzucidło
50 zł
B
Beata
50 zł
DI
Dawid Iwaniuk
45 zł
DR
Dawid Rotkegel
25 zł
R
Rafał
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

704 460 zrzutek

i zebrali

473 973 425 zł

A ty na co dziś zbierasz?