id: u2898e

Charytatywny lot balonem dla Centrów Pomocy Dzieciom

Charytatywny lot balonem dla Centrów Pomocy Dzieciom

Zrzutka została zablokowana przez serwis zrzutka.pl
21 938 zł
z 20 000
109%
zakończona
22.09.2022r
88
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.
Ta zrzutka ma 6 nagród/ofert!
Zobacz i wybierz jedną z nich

Nasi użytkownicy założyli 981 685 zrzutek i zebrali 1 003 890 227 zł

A ty na co dziś zbierasz?
Zrzutka pod patronatem:

Aktualności3

 • Cześć!

  Dzisiaj zamykamy naszą zrzutkę. Jesteśmy wdzięczni za każdą złotówkę, która ją zasiliła, wszystkie udostępnienia, zaangażowanie i słowa wsparcia. ❤️ Zebraliśmy 109% zakładanej kwoty! Będziemy mogli pomóc wielu dzieciom, młodym osobom i ich najbliższym poradzić sobie z trudnymi doświadczeniami.

  Dziękujemy Wam bardzo! Dziś już mamy tę pewność, że za rok powtórzymy akcję. Zagramy w balonie, zaprosimy Was na Up to Date Festival i zorganizujemy dodatkowe atrakcje. Po prostu będziemy pomagać robiąc to co potrafimy najlepiej ;)


  Kilka słów od samej Fundacji:

  Pękamy ze szczęścia! W imieniu Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę dziękujemy twórcom pierwszego Latającego Salonu Ambientu oraz wszystkim uczestnikom pionierskiego lotu czyniącego dobro! ❤️ Mamy nadzieję, że przeżycia z nim związane były równie pięknie i niezapomniane, jak pomoc, którą niesiecie naszym podopiecznym. 

   

  Niezależnie od tego, czy spędziliście poranek 9 sierpnia w chmurach, czy na twardej ziemi, środki finansowe z całej zbiórki zostaną przeznaczone na program budowy sieci Centrów Pomocy Dzieciom prowadzony przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę. W tych miejscach skrzywdzone dzieci otrzymują bezpłatnie pomoc i wsparcie po trudnym doświadczeniu przemocy i wykorzystywania seksualnego oraz w trakcie procedur sądowych. Placówki realizują wspólne standardy, a ich podstawową wartością jest dobro dziecka.

  Podopieczni korzystają z kompleksowego wsparcia psychologa, lekarza i prawnika. Praca z takimi klientami oraz ich bliskimi jest ogromnym wyzwaniem, ale ujęta w ramy przejrzystych standardów i systemów ocen oraz powierzona profesjonalistom z wielką pasją przynosi niezwykłe rezultaty.

   

  Dziękujemy!


  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Całość zebranej kwoty zasili konto Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę i wesprze akcję tworzenia Centrów Pomocy Dzieciom, których celem jest pomoc krzywdzonym dzieciom. Do placówek tych trafiają młode osoby w bardzo trudnym momencie swojego życia – po doświadczeniu wykorzystywania seksualnego, przemocy lub będące w trakcie procedur sądowych. Pacjenci, którzy znajdą się w Centrum uzyskują kompleksową, interdyscyplinarną i profesjonalną pomoc, która pozwala im uporać się z traumą i odnaleźć na nowo w świecie. Szerzej o Centrach przeczytacie tutaj - https://fdds.pl/co-robimy/pomagamy-dzieciom-krzywdzonym.html

A wiecie, że jedna z placówek partnerskich sieci CPD http://centrum-klanza.pl/ mieści się rodzimym mieście organizatorów zbiórki? Już wiecie ;)


Up To Date Festival oraz Grupa Electrum, której balon poniesie uczestników eventu nad malowniczymi rozlewiskami Narwi lub Puszczy Knyszyńskiej (wybór trasy zależy od pogody w dniu lotu) chcą w wyjątkowy sposób wesprzeć działalność Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Robią to tak, jak najlepiej potrafią.

#Electrum realizuje wizję tworzenia zrównoważonej energetyki przyszłości. Od początku dba, aby robić to w interakcji z lokalną społecznością, ale i ze sztuką - nośnikiem pozytywnej energii. Dlatego zostali partnerem Up To Date Festival, który już 13. rok na fali hasła „Music is Everything” kreuje unikalne wydarzenia muzyczne 🎶

 

Event Pierwszy Latający Salon Ambientu jest kontynuacją akcji #dontworrybeyourself organizowanej przez Up To Date Festival. To szereg działań mających na celu szerzenie świadomości na temat zdrowia psychicznego, zapoczątkowany namalowaniem muralu na Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku.


 

Pieniądze na ten szczytny cel będą zbierane od momentu ogłoszenia startu akcji aż do publikacji filmu z zarejestrowanego lotu z ambientowym setem Dtekka oraz podsumowaniem zbiórki.


h206c2e9e4d122c1.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 6 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Nieaktywne
Inne
CEGIEŁKA Dobrego Człowieka
Jeżeli chcesz wspomóc akcję tworzenia Centrów Pomocy Dzieciom, wesprzyj nas dowolną kwotą. Choćby przysłowiową złotówką. Liczy się każdy grosz! Cele s...
1 zł

Kupione 35

Zakończona
Inne
Tegoroczna koszulka Up To Date Festival 2022
Do odbioru na festiwalu + wejście na after party po Electrum Ambient Parku w klubie FOMO.
200 zł

Kupione 2

Zakończona
Inne
WYCIECZKA ROWEROWA PO PODLASIU
Do tego dorzucamy ciepłe skarpetki dla rowerzystów na chłodne, jesienne noce prosto z festiwalu Up To Date!Piękne tereny wschodniej Polski to nieskońc...
350 zł
Zakończona
Inne
KARNET FULL na Up To Date Festival 2022
Nie znajdziecie ich w sprzedaży, to wersja limitowana, która daje Wam szansę pełni uczestnictwa w wyjątkowym festiwalu muzycznym oraz wszystkich towar...
400 zł

Kupione 10 z 10

Zakończona
Inne
OSTATNI BILET NA LATAJĄCY SALON AMBIENTU
Wracamy jeszcze na chwilę, żeby ponownie Was zaskoczyć. Do poprzedniej puli dokładamy jeszcze jeden bilet na Pierwszy Latający Salon Amientu!O świcie,...
600 zł

Kupione 1 z 1

Zakończona
Inne
BILET NA LOT BALONEM
O świcie, nad rzeką Narwią lub Puszczą Knyszyńską będziecie mieli okazję wziąć udział w prawdziwej uczcie.·Wizualnej – zapierające dech w piersiach wi...
600 zł

Kupione 9 z 9

Zakończona

Posty dla nagród/ofert 2

Pozostałe posty 1

Dziękujemy!

Jeśli masz dostęp do posta,

Posty do nagród/ofert z progu 600 zł 1

Pierwszy Latający Salon Ambientu

Jeśli masz dostęp do posta,

Skarbonki

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 88

EA
55 zł
DM
Diana Malinowska
PG
Patryk Gorustowicz
60 zł
KZ
Karolina
100 zł
WO
Wojtek
ED
Edyta
50 zł
SC
Scooter
103 zł
GR
Grzesztof
ukryta
 
Dane ukryte
6 zł
 
Dane ukryte
2 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze 7

 
2500 znaków