id: u2ypbf

3 Krople Mleka

3 Krople Mleka

4 555 zł
z 10 000
45%
zakończona
31.12.2017r
61
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 978 812 zrzutek i zebrali 998 798 356 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • Drodzy! Właśnie mija pierwsze 24 godziny kampanii, a w naszym gronie już 16 Darczyńców i 328 zł Waszych Darowizn! To niezwykłe! DZIĘKUJEMY!
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

3 Krople Mleka - cel i opis kampanii

Aby laktacyjna droga każdej Mamy dawała radość i spełnienie, potrzeba nie tylko płynącego z jej piersi mleka, ale również Jej wiedzy, możliwości bycia w grupie Kobiet Karmiących oraz aby mogła ze swobodą razem z Dzieckiem uczestniczyć w życiu społecznym.

To wszystko masz jak w banku w Drodze Mlecznej - laktacyjnej grupie wsparcia we Wrocławiu. Stwarzamy w jej ramach 3 KROPLE MLEKA - 3 obszary możliwości:

poprzez spotkania ze Specjalistami Laktacyjnymi podczas otwartych i zamkniętych wydarzeń edukacyjnych Grupy Wsparcia Laktacyjnego Droga Mleczna.

czyli Taty, rodziny, przyjaciół, społeczności Kobiet, w tym Mam karmiących lub/ i chcących promować idee karmienia piersią. To miejsce, gdzie w centrum to Kobieta i jej doświadczenia zw. z laktacją.

wydarzenia i działania promujące, dzięki którym obalamy mity i stereotypy karmienia piersią, informujemy gdzie, co i jak we Wrocławiu w klimatach laktacyjnych, zapraszamy do Drogi Mlecznej, aby tworzyć społeczność świadomych i szczęśliwych Mam :)

Na kontynuację projektu Drogi Mlecznej w 2017 potrzeba 10 000 zł. Aby nie tylko dotychczasowe Odbiorczynie miały dostęp do Drogi Mlecznej, ale także mamy, które nie uzyskały dotąd wsparcia a bardzo pragną karmić dziecko swoim mlekiem. Co wydarzy się w ramach kampanii oraz w całym roku 2017 - dzięki Twojemu wsparciu - zobacz na infografice.

Kim jesteśmy?

Grupą Mam, które przeszły lub/i doświadczają różnych dróg laktacyjnych. Łączy nas jednak jedno: pragnienie podarowania naszym dzieciom najlepszego z możliwych prezentów czyli w postaci mleka mamy, który będzie procentował w całym ich życiu.

Współtworzymy grupę wsparcia laktacyjnego “Droga Mleczna”.

Wspierają nas:

Fundacja Evangelium Vitae, dzięki której mamy miejscówkę do spotkań dla nas i naszych dzieci, coś na ząb oraz przestrzeń do kobiecych spotkań i rozwoju.

www.kimjestdoula.pl czyli Asia Kozakiewicz, doula i Promotor Karmienia Piersią; twórczyni “Drogi Mlecznej” oraz organizatorka tego zamieszania :)

Sylwia Jeż - lekarz, Międzynarodowy Certyfikowany Konsultant Laktacyjny (IBCLC) i Certyfikowany Doradca Laktacyjny (CDL) www.porady-laktacyjne.pl

Agnieszka Owczarek - specjalizant neonatologii, Certyfikowany Doradca Laktacyjny (CDL)

DOWIEDZ SIĘ O NAS WIĘCEJ:

TUTAJ. A oto sukcesy naszej grupy - efekty ubiegłorocznych kampanii promujących karmienie piersią. Zobacz Tydzień Godnego Porodu oraz Tydzień Promocji Karmienia Piersią

Przeczytaj więcej

dorzuć swoje #3grosze

#3kroplemleka

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 61

 
Dane ukryte
1 990 zł
 
Dane ukryte
150 zł
UR
Urszula
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
HO
Hanna Okrasińska-Płociniczak
100 zł
MK
Maria Kołecka
100 zł
 
100 zł
BR
Bartosz R
100 zł
 
Dane ukryte
80 zł
Zobacz więcej

Komentarze 15

 
2500 znaków