id: u2ypbf

3 Krople Mleka

3 Krople Mleka

4 555 zł 
z 10 000 zł
45%
zakończona 31.12.2017r
61 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności1

  • Drodzy! Właśnie mija pierwsze 24 godziny kampanii, a w naszym gronie już 16 Darczyńców i 328 zł Waszych Darowizn! To niezwykłe! DZIĘKUJEMY!
    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

3 Krople Mleka - cel i opis kampanii

Aby laktacyjna droga każdej Mamy dawała radość i spełnienie, potrzeba nie tylko płynącego z jej piersi mleka, ale również Jej wiedzy, możliwości bycia w grupie Kobiet Karmiących oraz aby mogła ze swobodą razem z Dzieckiem uczestniczyć w życiu społecznym.

To wszystko masz jak w banku w Drodze Mlecznej - laktacyjnej grupie wsparcia we Wrocławiu. Stwarzamy w jej ramach 3 KROPLE MLEKA - 3 obszary możliwości:

poprzez spotkania ze Specjalistami Laktacyjnymi podczas otwartych i zamkniętych wydarzeń edukacyjnych Grupy Wsparcia Laktacyjnego Droga Mleczna.

czyli Taty, rodziny, przyjaciół, społeczności Kobiet, w tym Mam karmiących lub/ i chcących promować idee karmienia piersią. To miejsce, gdzie w centrum to Kobieta i jej doświadczenia zw. z laktacją.

wydarzenia i działania promujące, dzięki którym obalamy mity i stereotypy karmienia piersią, informujemy gdzie, co i jak we Wrocławiu w klimatach laktacyjnych, zapraszamy do Drogi Mlecznej, aby tworzyć społeczność świadomych i szczęśliwych Mam :)

Na kontynuację projektu Drogi Mlecznej w 2017 potrzeba 10 000 zł. Aby nie tylko dotychczasowe Odbiorczynie miały dostęp do Drogi Mlecznej, ale także mamy, które nie uzyskały dotąd wsparcia a bardzo pragną karmić dziecko swoim mlekiem. Co wydarzy się w ramach kampanii oraz w całym roku 2017 - dzięki Twojemu wsparciu - zobacz na infografice.

Kim jesteśmy?

Grupą Mam, które przeszły lub/i doświadczają różnych dróg laktacyjnych. Łączy nas jednak jedno: pragnienie podarowania naszym dzieciom najlepszego z możliwych prezentów czyli w postaci mleka mamy, który będzie procentował w całym ich życiu.

Współtworzymy grupę wsparcia laktacyjnego “Droga Mleczna”.

Wspierają nas:

Fundacja Evangelium Vitae, dzięki której mamy miejscówkę do spotkań dla nas i naszych dzieci, coś na ząb oraz przestrzeń do kobiecych spotkań i rozwoju.

www.kimjestdoula.pl czyli Asia Kozakiewicz, doula i Promotor Karmienia Piersią; twórczyni “Drogi Mlecznej” oraz organizatorka tego zamieszania :)

Sylwia Jeż - lekarz, Międzynarodowy Certyfikowany Konsultant Laktacyjny (IBCLC) i Certyfikowany Doradca Laktacyjny (CDL) www.porady-laktacyjne.pl

Agnieszka Owczarek - specjalizant neonatologii, Certyfikowany Doradca Laktacyjny (CDL)

DOWIEDZ SIĘ O NAS WIĘCEJ:

TUTAJ. A oto sukcesy naszej grupy - efekty ubiegłorocznych kampanii promujących karmienie piersią. Zobacz Tydzień Godnego Porodu oraz Tydzień Promocji Karmienia Piersią

Przeczytaj więcej

dorzuć swoje #3grosze

#3kroplemleka

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 61

preloader

Komentarze 15

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

879 998 zrzutek

i zebrali

810 184 487 zł

A ty na co dziś zbierasz?