id: u32axr

Na wejście po schodach.

Na wejście po schodach.

1 046 zł
z 700
149%
zakończona
15.04.2021r
20
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 014 309 zrzutek i zebrali 1 060 692 516 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Vesna jest pogodnym i szalonym psem, niestety podczas ostatniego spaceru dostała prawdopodobnie zapaści, nie rozumie co się z nią dzieje, zwykłe przejście 100 metrów jest dla niej morderczym wysiłkiem. Każdy spacer jest smutny bo mam wrażenie że może być ostatnim. Obecnie nie pracuję i koszty zwykłej wizyty a także badań RTG, EKG, echa serca – jest poza moim zasięgiem. Odmówiłbym sobie, ale nie mam już czego, nigdy nie prosiłbym o pomoc, ale dla Niej jestem w stanie po raz pierwszy w życiu poprosić.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 20

MW
Marcelina Widz
ukryta
JF
Jarosław Fandrejewski
50 zł
PS
Piotr Szczepański
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
200 zł
AS
Ania
300 zł
AM
Agnieszka Martin
100 zł
IZ
Iza
ukryta
AG
Agnieszka
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków
  • Mariusz Kamiński

    Powoli walczymy z nadciśnienie płucnym Vesny (swoją drogą nie wiedziałem że Viagra ma zastosowanie w takich przypadkach). W aptece zapewnienie że "to dla chorego psa" nie brzmi chyba wiarygodnie. Vesna jest z tego doraźnego leczenia bardzo zadowolona, gdyż tabletkę przemycamy w pysznym parówkowym kawałeczku. Po schodach psina przebywa drogę na moich rękach, czego szczerze nie znosi, wychodząc z założenia, że psy bez skrzydeł nie powinny latać. Spacery w zasadzie nie istnieją, mrozy trochę dają nam się we znaki (szybciej się jej układ krwionośny męczy), trudno jej to pojąć, w jej spojrzeniu widzę "co, ja nie dam rady?" po czym próbuje udowodnić swoją rację, szarpiąc smycz. Niestety tylko minutka na dworze i z powrotem do domu ku wielkiemu niezadowoleniu delikwentki. W następnym tygodniu po dalszych badaniach, będziemy wiedzieć na czym stoimy i jakie dalsze leczenie, rokowania i jak trzeba się z tą "stworką" obchodzić.

  • Mariusz Kamiński

    Vesna już po pierwszych badaniach echokardiograficznych. Wielkość prawej komory powiększona, spłaszczenie przegrody międzykomorowej, duża niedomykalność zastawki trójdzielnej, widoczny prawdopodobny przeciek przez ubytek w przegrodzie międzyprzedsionkowej (do dokładniejszej oceny w dalszej kolejności). Średnio nasilone nadciśnienie płucne. Następne badania już w poniedziałek, tym razem RTG.