id: u43gj5

Leczenie-Szpiczak Mnogi (Plazmocytowy)

Leczenie-Szpiczak Mnogi (Plazmocytowy)

Nasi użytkownicy założyli 1 155 739 zrzutek i zebrali 1 199 771 622 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam wszystkich.

Nigdy nie myślałam że będę z tej strony zrzutki zawsze to ja w miarę możliwości pomagałam. Dziś proszę o pomoc dla mojej siostry, której przekorny los postawił na drodze ciężką chorobę jest to rak kości o nazwie szpiczak plazmocytowy.


Diagnoza którą usłyszała przy okazji wyciętego wyrostka było szokiem dla niej i całej rodziny. To co się stało, przechodzi moje wyobrażenie. Moja siostra Lidia, po raz drugi musi walczyć o życie. Tak, bo to jest choroba śmiertelna. Pierwsza próba była jakiś czas temu, udało nam się wygrać walkę z czerniakiem, ale po raz drugi i jeszcze z większą mocą i bólem, życie dało o sobie znać. Nie to nie może być prawda, ileż to życie może doświadczać.


Teraz walka z czasem! Częste wyjazdy do Akademii na chemię i przygotowania do przeszczepu szpiku. Rak niszczy kości. Ubytki są już na kręgosłupie, biodrach, żebrach i kościach czaszki.


To silna kobieta, ale leczenie i uśmierzanie bólu lekami, które nie są refundowane, jest bardzo kosztowne. Przygotowanie do dalszego życia, do przeszczepu...


Jesteśmy przekonani, że dzięki Waszej życzliwości i wsparciu Lidia będzie miała większe szanse na dłuższe życie, bo to choroba śmiertelna.


Każda złotówka, która zostanie przekazana, przybliży nas o jeden krok do osiągnięcia celu-dalszego bycia Lidii wśród nas, a może i uzdrowienia mojej siostry i umożliwienia jej cieszenia się z życia na jakie zasługuje z całego serca.


Bardzo dziękuję za każdy gest dobroci i wsparcie, które możecie nam okazać w tej trudnej sytuacji.

Jeśli chcecie pomóc i możecie pomóc, proszę, razem możemy zdziałać wielkie rzeczy.


Serdecznie dziękuję,

Elżbieta.
Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 350

preloader

Komentarze 10

 
2500 znaków