Wybierz ile chcesz wpłacić

 • Zdjęcie uśmiechniętego Dyrektora

  rozwiń
  Zdjęcie uśmiechniętego Dyrektora
 • Książka

  Do wyboru 1 z 3 książek w formie papierowej z autografem Dyrektora (data wysyłki jest uzależniona od daty publikacji).

  Książki do wyboru:

  1. "Zasada zatrzymywania się"

  2. "Wytyczanie 10 celów na następny rok"

  3. "Sztuka pokonywania olbrzymów"

  rozwiń
  Książka
 • 2 ksiażki

  Do wyboru 2 z 3 książek w formie papierowej z autografem Dyrektora (data wysyłki jest uzależniona od daty publikacji).

  Książki do wyboru:

  1. "Zasada zatrzymywania się"

  2. "Wytyczanie 10 celów na następny rok"

  3. "Sztuka pokonywania olbrzymów"

  rozwiń
  2 ksiażki
 • 3 ksiażki

  Książki w formie papierowej z autografem Dyrektora (data wysyłki jest uzależniona od daty publikacji).

  Książki do wyboru:

  1. "Zasada zatrzymywania się"

  2. "Wytyczanie 10 celów na następny rok"

  3. "Sztuka pokonywania olbrzymów"

  rozwiń
  3 ksiażki
 • Książka i sesja life coachingu

  Do wyboru 1 z 3 książek w formie papierowej (dostawa uzależniona od daty publikacji) + autograf i uśmiech Dyrektora Instytutu + 1 sesja life coachingu.

  Termin sesji do ustalenia. Uwaga: nie więcej niż 3 sesje w miesiącu, więc może być, że przyjdzie Ci chwilkę poczekać, ale spokojnie Dyrektor jest nie tylko uśmiechnięty, ale też uczciwy, Twoja sesja dojdzie do skutku!

  Książki do wyboru: "Zasada zatrzymywania się", "Wytyczanie 10 celów na następny rok", "Sztuka pokonywania olbrzymów"

  rozwiń
  Książka i sesja life coachingu
 • Książka i sesja business coachingu

  Do wyboru 1 z 3 książek w formie papierowej + autograf i uśmiech Dyrektora Instytutu + 3h sesja business coachingu. Terminy do ustalenia (uwaga: nie więcej niż 3 sesje w miesiącu, więc może tak się złożyć, że przyjdzie Ci chwilkę poczekać. Ale spokojnie Dyrektor jest nie tylko uśmiechnięty, ale też uczciwy. Twoja sesja dojdzie do skutku!)

  Książki do wyboru: "Zasada zatrzymywania się", "Wytyczanie 10 celów na następny rok", "Sztuka pokonywania olbrzymów"

  rozwiń
  Książka i sesja business coachingu
 • Obiad z uśmiechniętym Dyrektorem

  Obiad z uśmiechniętym Dyrektorem Instytutu w Krakowie. Terminy do ustalenia (uwaga: dojazd na koszt własny, po 10 obiedzie w miesiącu Dyrektor wysyła asystenta :D )


  rozwiń
  Obiad z uśmiechniętym Dyrektorem
 • Brak
Zobacz inne nagrody Pokaż mniej nagrod

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumowanie

Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
2500 znaków
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
100 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
- -
Wsparcie cykliczne
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl Sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony Zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez Zrzutka.pl Sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

exclamation-triangle Created with Sketch.
Ze względu na dyrektywę PSD2 w następnym kroku prawdopodobnie będzie konieczne dodatkowe uwierzytelnienie na stronie banku. W przypadku problemów - wybierz inną metodę płatności lub dowiedz się więcej - tutaj.