Sztuka nowoczesna-twórczość intuicyjna-medytacja duszy ID: u494b9

1 100 zł z 11 000 zł

10%

1 100 zł

z 11 000 zł

5 dni

do końca

5

wspierających
10%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Celem zrzutki jest zakup materiałów, kryształów i kamieni szlachetnych do tworzenia obrazów i biżuterii. Tworzymy obrazy i biżuterię indywidualne pod zamówienie bo każdy z nas posiada w sobie niewykorzystane możliwości swojego wewnętrznego potencjału a kontakt i praca z kryształami pozwala aktywować swoje zdolności. Nasza podświadomość ma niezliczone obszary sekretnych kluczy, do rozwiązywania nurtujacych nas wewnętrznych myśli. Wykorzystuję swoją wiedzę i umiejętności oraz naturalną moc kryształów, bioenergoterapię, koloroterapię i litoterapię, która jest dobrze znana wszystkim tym którzy dbają i kochają Siebie w naturalny harmonijny i zdrowy sposób,uwzględniając dary i moc natury przekazywane w piękny artystyczny fraktal informacji ????

Wpłacający5

B
bp007
1 056 zł
B
bp007
22 zł
AC
Agnieszka Czarkowska
11 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Anna Kucharska
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 50 zł i więcej

Pierscionek

Pierscionek

Nagrodą jest piękny ręcznie haftowany z naturalnych minerałów. Np opal,kwarc różowy,tygrysie oko,Onyx .

przewidywana dostawa: 11 grudnia, 2019

Wybieram

Wpłać 100 zł i więcej

Biżuteria persoanalizowana na indywidualne zamówienie ????

Biżuteria persoanalizowana na indywidualne zamówienie ????

Na naszej skórze posiadamy miliony bakterii,dzięki kontaktowi z minerałami i kamieniami pobieramy do organizmu wszystkie potrzebne nam mikro i makro elementy,dzięki temu nasz organizm jest bardziej odporny i zdrowy. Prawda,że proste jak można dbać o nasz organizm w naturalny i zdrowy sposób..

(pozostało 1 z 1)

przewidywana dostawa: 11 grudnia, 2019

Wybieram

Wpłać 1000 zł i więcej

Piękny I Wyjątkowy Obraz

Piękny I Wyjątkowy Obraz

Obraz pod indywidualne zamówienie z kryształem górskim(uzdrawianie) Hematytem(odwaga,stabilizacja) Kwarcem różowym(miłość) Cytryn(bogactwo,dobra materialne,poprawa finansów,dobrobyt) Ustalamy bezpośrednio Poprzez rozmowe z osoba w zależności jaki problem sytuacje chce rozwiązać w swoim Życiu.

przewidywana dostawa: 3 stycznia, 2020

Wybieram

Wpłać 2000 zł i więcej

Warsztat One&one

Warsztat One&one

Od marzeń się zaczęło :) Zawsze chciałam,żeby ludzie byli zdrowi i nie cierpieli,dlatego latami szukałam sposobów żeby te marzenia urzeczywistnić w piękny i artystyczny sposób. Kocham naturę i wszystko co tworzy i jak tworzy.To natura uczy nas jak piękny jest świat.Do Szczęścia zawsze brakuje mi niewiele potrafię cieszyć się z małych a zarazem wielkich rzeczy. Lubię pomagać i wspierać ludzi. Jeżeli chcesz przeżyć coś wyjątkowego i niesamowitego w swoim życiu zapraszam na wspólny warsztat,gdzie wytłumaczę -jak działają minerały -namalujemy wspólny obraz -zdradze Ci technikę jak obraz tworzy się sam, -dodamy kolory intuicyjnie -wspólnie spędzimy niesamowity czas,który mam nadzieje będzie jednym niezapomniana przygoda i podróżą w twoim życiu❤️

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

439 902 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?