id: u4cd2e

Ortezy i rehabilitację

Ortezy i rehabilitację

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
16 858 zł
z 30 000
56%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 035 697 zrzutek i zebrali 1 103 463 200 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Lenka ,,Calineczka"


Lenka urodziła się 28.06.2017r jako skrajny wcześniak w 26Tc z wagą 530gr, od samego początku dzielnie walczyła choć rokowania były przerażające..... Dzięki ogromnej determinacji i wiary udało się mamy cudowną piękną i uśmiechniętą córeczkę. Były to bardzo trudne i ciężkie 4 lata, ale warte wszystkiego. Lenka dzielnie zmaga się z codziennymi trudnościami, jak wizyty u róznych specjalistów i ciągła rehabilitacja dzięki której Lenka porusza się samodzielnie.

Do tej pory ze wszystkim radziliśmy sobie sami, wszystkie koszty wizyt i rehabilitacji ponosiliśmy sami nikogo nigdy nie prosząc o pomoc....... Niestety ostatni czas był dla Nas naprawdę trudny, u Lenki potwierdzon diagnozę MÓZGOWE PORAŻENIE DZIECIĘCE - DIPAREZA, Lenka wymaga jeszcze więcej rehabilitacji niż dotychczas, zapotrzebowanie na ortezy i specjalistyczny sprzęt, a także na turnusy rehabilitacyjne na które brakuje funduszy.

Prosimy Was o pomoc.

Kochani nigdy tego nie robiliśmy zawsze to My pomagaliśmy bardziej potrzebującym, a ze swoimi problemami zmagaliśmy się sami, teraz prosimy o symboliczną pomoc wpłatę aby móc zakupić sprzęt, ortezy i móc intensywnie ćwiczyć na turnusach rehabilitacyjnych.

Bardzo prosimy i z góry dziękujemy w imieniu Lenusi.

Pozdrawiamy Rodzice

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 199

MD
Maria
100 zł
ZP
Zbigniew Paradistal
500 zł
WK
Wanda Kamionka
500 zł
KO
Krzysztof Obsadny
100 zł
AP
Agnieszka
50 zł
JR
Joanna Rybak mydełko naturalne
15 zł
 
Dane ukryte
20 zł
ZB
Marcelina Bujanowska
110 zł
MP
MagdaProkopczuk
50 zł
KW
Kasia Wagacz
40 zł
Zobacz więcej

Komentarze 10

 
2500 znaków