id: u4mea9

Zbiórka społeczna na respirator dla mieszkańców regionu Tarnowskiego.

Zbiórka społeczna na respirator dla mieszkańców regionu Tarnowskiego.

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
18 061 zł 
z 79 974
22%
zakończona 10.07.2020r
185 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Zrzutka prowadzona jest w porozumieniu ze Szpitalem w Dąbrowie Tarnowskiej przez Stowarzyszenie GRUPA ODROLNIKA przy współpracy z Tarnowska Organizacja Turystyczna i dotyczy zakupu respiratora właśnie dla tego szpitala. Szpital w Dąbrowie Tarnowskiej pełni funkcję szpitala zakaźnego i jest najbliższą tego typu placówką dla mieszkańców Subregionu Tarnowskiego (Miasto Tarnów i Powiaty Brzeski, Dąbrowski oraz Tarnowski).


Jak wszyscy wiemy w walce z koronawirusem / COVID-19 kluczową rolę odgrywają respiratory dlatego ten sprzęt jest potrzebny. Szpital zorientował się już w możliwościach zakupowych i wskazał, że ze względu na parametry oraz czas dostawy właściwym będzie Respirator wysokiej klasy Puritan Bennett 980 którego koszt wynosi 79 974,00 zł brutto.

Mieszkańców naszego Subregionu jest ok 400 000 jeżeli raptem 2% wesprze naszą akcję kwotą 10,00 zł uda nam się zebrać środki potrzebne na zakup tego sprzętu.

Na pewno nie jednemu z nas w trakcie walki z koronawirusem uratuje życie !!! oraz będzie służył długie lata i pomagał wszystkim pacjentom leczonym w Szpitalu Zakaźnym w Dąbrowie Tarnowskiej.


Jeżeli uda nam się zebrać środki ponad kwotę potrzebną na zakup respiratora wykorzystamy je na zakup sprzętu do walki z COVID-19 i odzieży ochronnej dla pielęgniarek z przeznaczeniem dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Wojewódzkiego im. Św Łukasza w Tarnowie :)


se11130be4af4977.png


hdc72acc9a09de11.jpeg

Wspierajmy :)Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 185

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • Jakub G

    Wspieram zakup respiratora dla Szpitala w Dąbrowie Tarnowskiej, a Ty? Polecam film na YT „Koronawirus i co teraz? | niesamowita animacja”.

Nasi użytkownicy założyli

894 656 zrzutek

i zebrali

839 095 018 zł

A ty na co dziś zbierasz?