id: u4mk5s

Konferencja Fundamenty CREDO

Konferencja Fundamenty CREDO

Nasi użytkownicy założyli 1 034 553 zrzutki i zebrali 1 100 689 831 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Chwała Bogu,


Zapraszamy na pierwszą z serii konferencji poświęconych fundamentom biblijnego chrześcijaństwa. Fundamenty są konieczne do budowania czegoś trwałego, czegoś co będzie miało wpływ na otaczający nas świat i przyszłość. Jako chrześcijanie jesteśmy powołani do budowania, ale bez fundamentów niczego nie zbudujemy.


Dlatego podczas tych konferencji chcemy udostępniać wierzącym, zwłaszcza tym, którzy pełnią jakieś role w swoich zborach i społecznościach oraz tym, którzy pragną odpowiedzieć na Boże wezwanie do szczególnej roli w ciele Chrystusa, to co będzie im potrzebne, by to zadanie, do którego powołuje ich Bóg wypełnić.


Chcemy dzielić się ze wszystkimi tym co potrzebne do budowania solidnych fundamentów, na których mogą stanąć niewzruszeni.


Tematem konferencji będzie Credo - wierzę. Odpowiemy sobie na pytania: co to jest konfesyjność, jakie znaczenie miała konfesyjność dla wczesnych chrześcijan oraz w okresie reformacji, jakie są najważniejsze wyznania wiary oraz czy dzisiaj konfesyjność jest równie potrzebna jak kiedyś.


Zapraszamy wszystkich chętnych do Zakościela w dniach 12 i 13 kwietnia 2024 roku.


Koszt udziału w konferencji wynosi 120zl

Jest w tym nocleg i przerwa kawowa.

Na miejscu istnieje możliwość wykupienia posiłków.


Zbiórka ma na celu wsparcie w opłatach dot. wynajęcia sali, wszelkiej organizacji z tym związanych. Za każdy datek z serca dziękujemy.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2

 
Dane ukryte
ukryta
MK
Maciej Kosatka
930 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!