id: u4zkb7

Uratować Pracownię Krawiecką Derred

Uratować Pracownię Krawiecką Derred

Opis zrzutki


Krawiectwo było największą pasją naszego Taty – Karola Włodarskiego. Całe życie poświęcił na stworzenie pracowni „Derred”. Miejsce to jest wyjątkowe nie tylko ze względu na piękne tkaniny, które ze starannością wybierał dla swoich klientów, ale przede wszystkim dzięki więzi jaką stworzył ze swoimi pracownikami. Dziś Karola nie ma już z nami, ale chcemy zrobić wszystko, żeby dzieło jego życia przetrwało. Musimy jednak prosić Was o pomoc.


Trudna sytuacja, jaka dotknęła w ostatnim czasie wielu przedsiębiorców nie oszczędziła również naszej pracowni. Karol razem ze swoim zespołem, zamiast garniturów, szył tysiące maseczek, które bezpłatnie oddawał potrzebującym. Innych zleceń, z związku z pandemią i ograniczeniem organizowania uroczystości, jest znacznie mniej, a koszty utrzymania Pracowni są takie same.


Myślimy, że wielu z Was miało okazję spotkać Karola i choć trochę poczuć jego wyjątkową energię oraz być świadkiem dobra, które wielokrotnie dawał innym. Serdecznie zachęcamy do wpłacenia dowolnej kwoty, która pomoże uratować pracownię „Derred”, a tym, którzy przez wiele lat pracowali z Karolem, kontynuować to, co on sam tak bardzo kochał. Podana w zbiórce kwota pozwoli na utrzymanie pracowni przez najbliższe pół roku. Bez Was nie damy rady…


Córki Karola


Kochani, ze względów formalnych chciałybyśmy uściślić, że nazwa naszej firmy, Derred, jest nazwą użytkową, zwyczajową, związaną z naszą tradycją i historią, natomiast beneficjentem są dwie zarejestrowane spółki - Charles Tailor sp. z o.o., odpowiadająca u nas za szycie miarowe, oraz Charles sp. z o.o., zajmująca się sprzedażą detaliczną w naszym sklepiku. Zebrane fundusze planujemy wykorzystać na bieżące koszty prowadzenia pracowni, oraz zaległości, które w ostatnich miesiącach zaczęły nas przerastać. Serdecznie dziękujemy wszystkim wspierającym, jesteśmy zdumione ilością ludzi, którzy decydują się nas wspomóc. Mamy nadzieję, że będziemy w stanie oddać dobro, które teraz otrzymujemy, kiedy już nasza sytuacja się poprawi.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 286

JN
Julia Nagrodzka
ukryta
 
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
WM
Wanda Musialik
35 zł
 
Dane ukryte
25 zł
AG
Agata Gajewska-Dyszkiewicz
25 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
ukryta
JS
Joanna Stolarczuk
25 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 13

 
2500 znaków
 • AG
  Agata Gajewska-Dyszkiewicz

  Nie słyszałam o pracowni Waszego Taty, ale cieszę się, że nie boicie się wyjść do innych by poprosić o wsparcie w utrzymaniu firmy i - jak rozumiem - zatrudnienia. Zastanawiam się tylko, że skoro piszecie, że klasycznych zamówień jest obecnie mało, czy oprócz zrzutki nie moglibyście stworzyć jakiejś oferty, która pozwalałaby wesprzeć Waszą firmę tym czego potrzebujecie najbardziej - dodatkowymi zamówieniami (może w nieco obniżonej cenie)? Cokolwiek zrobicie - trzymam kciuki - byle do wiosny!

  25 zł
 • E
  eRTe

  Nie pozwólmy na utratę TAKIEJ wizytówki naszego miasta !

  200 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Powodzenia!

  10 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Drobna wpłata z mojej strony, ale niech będzie potraktowana jako kolejna cegiełka do utrzymania DERRED. Trzymajcie się! Wszystkiego dobrego. Niech ten okręt płynie dalej.

  25 zł
 • ML
  Marcin Lisiecki

  Wszystkiego dobrego

  25 zł
 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

674 936 zrzutek

i zebrali

435 154 541 zł

A ty na co dziś zbierasz?