id: u4zkb7

Uratować Pracownię Krawiecką Derred

Uratować Pracownię Krawiecką Derred

Nasi użytkownicy założyli 1 170 196 zrzutek i zebrali 1 219 446 349 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki


Krawiectwo było największą pasją naszego Taty – Karola Włodarskiego. Całe życie poświęcił na stworzenie pracowni „Derred”. Miejsce to jest wyjątkowe nie tylko ze względu na piękne tkaniny, które ze starannością wybierał dla swoich klientów, ale przede wszystkim dzięki więzi jaką stworzył ze swoimi pracownikami. Dziś Karola nie ma już z nami, ale chcemy zrobić wszystko, żeby dzieło jego życia przetrwało. Musimy jednak prosić Was o pomoc.


Trudna sytuacja, jaka dotknęła w ostatnim czasie wielu przedsiębiorców nie oszczędziła również naszej pracowni. Karol razem ze swoim zespołem, zamiast garniturów, szył tysiące maseczek, które bezpłatnie oddawał potrzebującym. Innych zleceń, z związku z pandemią i ograniczeniem organizowania uroczystości, jest znacznie mniej, a koszty utrzymania Pracowni są takie same.


Myślimy, że wielu z Was miało okazję spotkać Karola i choć trochę poczuć jego wyjątkową energię oraz być świadkiem dobra, które wielokrotnie dawał innym. Serdecznie zachęcamy do wpłacenia dowolnej kwoty, która pomoże uratować pracownię „Derred”, a tym, którzy przez wiele lat pracowali z Karolem, kontynuować to, co on sam tak bardzo kochał. Podana w zbiórce kwota pozwoli na utrzymanie pracowni przez najbliższe pół roku. Bez Was nie damy rady…


Córki Karola


Kochani, ze względów formalnych chciałybyśmy uściślić, że nazwa naszej firmy, Derred, jest nazwą użytkową, zwyczajową, związaną z naszą tradycją i historią, natomiast beneficjentem są dwie zarejestrowane spółki - Charles Tailor sp. z o.o., odpowiadająca u nas za szycie miarowe, oraz Charles sp. z o.o., zajmująca się sprzedażą detaliczną w naszym sklepiku. Zebrane fundusze planujemy wykorzystać na bieżące koszty prowadzenia pracowni, oraz zaległości, które w ostatnich miesiącach zaczęły nas przerastać. Serdecznie dziękujemy wszystkim wspierającym, jesteśmy zdumione ilością ludzi, którzy decydują się nas wspomóc. Mamy nadzieję, że będziemy w stanie oddać dobro, które teraz otrzymujemy, kiedy już nasza sytuacja się poprawi.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 286

preloader

Komentarze 13

 
2500 znaków
 • AG
  Agata Gajewska-Dyszkiewicz

  Nie słyszałam o pracowni Waszego Taty, ale cieszę się, że nie boicie się wyjść do innych by poprosić o wsparcie w utrzymaniu firmy i - jak rozumiem - zatrudnienia. Zastanawiam się tylko, że skoro piszecie, że klasycznych zamówień jest obecnie mało, czy oprócz zrzutki nie moglibyście stworzyć jakiejś oferty, która pozwalałaby wesprzeć Waszą firmę tym czego potrzebujecie najbardziej - dodatkowymi zamówieniami (może w nieco obniżonej cenie)? Cokolwiek zrobicie - trzymam kciuki - byle do wiosny!

  25 zł
 • E
  eRTe

  Nie pozwólmy na utratę TAKIEJ wizytówki naszego miasta !

  200 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Powodzenia!

  10 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Drobna wpłata z mojej strony, ale niech będzie potraktowana jako kolejna cegiełka do utrzymania DERRED. Trzymajcie się! Wszystkiego dobrego. Niech ten okręt płynie dalej.

  25 zł
 • ML
  Marcin Lisiecki

  Wszystkiego dobrego

  25 zł