id: u5ddec

Wydanie albumu "Przejście" zespołu BaHaBa (czyli Basi Beuth z nowym zespołem)

Wydanie albumu "Przejście" zespołu BaHaBa (czyli Basi Beuth z nowym zespołem)

Nasi użytkownicy założyli 1 035 218 zrzutek i zebrali 1 102 291 921 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zapraszam Cię do wydania ze mną albumu „PRZEJŚCIE” zespołu BaHaBa.


BaHaBa to ważne słowa i dźwięki prosto z serca. Piosenki, które pozwalają zajrzeć głęboko w siebie. Głównie akustyczne, ale jednocześnie bardzo energiczne brzmienie… wypadające gdzieś pomiędzy folkiem, bluesem, funkiem, a aksamitną balladą. To kontynuacja projektu prezentowanego wcześniej pod nazwą „Basia Beuth z zespołem” (czyli moje słowa i melodie, połączone ze wspólnie, zespołowo komponowaną lub aranżowaną muzyką).


CZYM BĘDZIE PŁYTA "PRZEJŚCIE"?


"PRZEJŚCIE" to właściwie mini album (ale również pewnego rodzaju koncept-album...). To przejście między tym co stare a tym co nowe. Dla mnie - to piosenki, które powstały już kilka lat temu, wielokrotnie nagradzane, ale teraz (w nowym składzie) ubrane w nowe aranżacje, absolutnie nowe brzmienie. Dla słuchacza - to piosenki, które pomagają w sięganiu po nowe, w przechodzeniu przez drzwi zmian i marzeń, wewnętrznych i zewnętrznych rewolucji. To utwory, które z powodzeniem mogą towarzyszyć "w przechodzeniu"...

Bądź współtwórcą tego przekazu, tej zmiany, otwórz ze mną nowe drzwi! :)


Na płycie pojawi się 5 piosenek. Jednak dodatkowo wydamy na świat 2 klipy wideo z live sesji, którą nagraliśmy w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki w Opolu. Będą to wersje koncertowe dwóch z utworów, które pojawią się na płycie. Pierwsza z nich powinna pojawić się w ciągu najbliższego miesiąca.

Domyślam się. Pewnie dołączając do sponsorów tej twórczości chciałbyś/chciałabyś wiedzieć bardziej precyzyjnie, jak będzie ona teraz brzmiała :) Jednak - do czasu publikacji pierwszego live'a możesz jedynie uwierzyć mi na słowo.


ZESPÓŁ MOICH MARZEŃ!


Do zespołu i nagrania albumu zaprosiłam najlepszych i najbardziej muzykalnych, jakich znam! To mój wymarzony skład, który moim zdaniem gwarantuje niezapomniane wrażenia artystyczne... Marzę też, żebyśmy mogli razem dalej nagrywać i znowu koncertować.

Dalibor Drčelić ♥ - bas

Jarek Korzonek - perkusja

Kuba Mitoraj - gitary

cCcsd38e4qBt30kr.pngCZAS POWROTÓW...


Kim jestem? i gdzie byłam tak długo?

Jestem autorką piosenek, wokalistką, animatorką i menedżerką kultury, zaangażowaną w wiele działań artystycznych, kulturalnych i edukacyjnych. 

W 2013 roku pod szyldem „Basia Beuth z zespołem” wydałam pierwszą autorską płytę, pt. „Świat Dobrze Wyjaśniony”... Została wydana nakładem wydawnictwa CYTRYNA, a koncert premierowy odbył się w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki w Opolu.


A potem życie toczyło się swoimi nieprzewidywalnymi torami. Nigdy nie zeszło ono z torów twórczości... Jednak marzę, aby znowu powróciło na tory wydawania i koncertowania.


W międzyczasie za swoje utwory zdobyłam liczne nagrody i wyróżnienia na festiwalach muzycznych, spośród których za największy sukces uważam Grand Prix Międzynarodowego Festiwalu Bardów OPPA w Warszawie. Moje utwory pojawiły się także na kilku składankach muzycznych, ze świata Krainy Łagodności. Zostałam także Stypendystką Marszałka Województwa Opolskiego w dziedzinie kultury i twórczości artystycznej. 

Teksty pisze zarówno dla siebie, jak i innych artystów. W tym m.in. dla prowadzonego przeze mnie w Opolu dziecięco-młodzieżowego zespołu LEMONIADA. To jedyny w Polsce zespół, w którym młodzieżowi wokaliści w wieku 9-14 lat, śpiewają autorskie, specjalnie dla nich napisane piosenki i koncertują z towarzyszeniem profesjonalnych muzyków.

Więcej o mnie i mojej działalności twórczej możecie przeczytać tu: www.basiabeuth.pl

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 5

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj.

Kupuj, Wspieraj, Sprzedawaj, Dodawaj. Czytaj więcej

Aktywne organizatora:
Elektronika i muzyka • Muzyka
KUPUJĄCY - Kupujesz w przedsprzedaży. Otrzymasz fizyczny, wydany album
Właśnie kupujesz album "Przejście" zespołu BaHaBa w przedsprzedaży. Otrzymasz go do ręki, na swój adres podany po wpłacie. Ponadto stajesz się także W...
50 zł

Kupione 5 z 200

Koniec za 27 dni!
Elektronika i muzyka • Muzyka
KUPUJĄCY do KWADRATU - otrzymasz płytę i przedpremierowo utwory w MP3
Właśnie kupujesz w przedsprzedaży wersję fizyczną i cyfrową albumu "Przejście" zespołu BaHaBa. Pierwszą otrzymasz do ręki, na swój adres podany po wpł...
100 zł

Kupione 6 z 100

Koniec za 27 dni!
Elektronika i muzyka • Muzyka
WSPÓŁTWÓRCA - 3 x CD, zaproszenie na koncert i do udziału w teledysku
Właśnie zostajesz WSPÓŁTWÓRCĄ albumu "Przejście" zespołu BaHaBa. Po pierwsze kupujesz płytę w przedsprzedaży. Otrzymasz aż 3 egzemplarze płyty, na swó...
500 zł

Kupione 3 z 20

Koniec za 27 dni!
Elektronika i muzyka • Muzyka
SPONSOR - 5xCD, album w MP3, koncert, udział i sponsoring w klipie
Zostań SPONSOREM albumu "Przejście" zespołu BaHaBa oraz nagrania teledysku do jednego z utworów.Po pierwsze kupujesz płytę w przedsprzedaży. Otrzymasz...
1000 zł

Kupione 1 z 10

Koniec za 27 dni!
Nieaktywne
Cegiełki i podziękowania
WSPIERAJĄCY - Podziękowanie w napisach jednego z klipów z live sesji
Zostajesz jednym z wizjonerów - wspierających wyprodukowanie nagrania z Live Sesji, promującej album „Przejście”. Twoje nazwisko (lub widoczny tu pseu...
25 zł

Kupione 2

Zakończona

Wpłaty 27

MO
Kupujacy Maria Ochota
50 zł
MP
Maciej Płoński
50 zł
MB
Marta Błońska
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
ZG
Joanna i Ziemowit Gardynik
100 zł
 
Dane ukryte
500 zł
HG
Hania
25 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
PB
Paweł Bińkowski
150 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków