id: u6df73

Na Festiwal Siedem Stron Świata

Na Festiwal Siedem Stron Świata

Nasi użytkownicy założyli 959 539 zrzutek i zebrali 967 599 204 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

"Na pierwszej edycji festiwalu zebraliśmy wiele pozytywnych opinii, dużo dobrego słowa i jesteśmy tym mocno zbudowani. Dlatego chcemy aby Festiwal Siedem Stron Świata rozwijał się. Ale żeby zrealizować nasze przedsięwzięcie potrzebna jest kasa. Aby zaprosić interesujących gości musimy zapewnić im chociaż zwrot kosztów podróży, nocleg i wyżywienie. Chcielibyśmy podnosić corocznie poziom festiwalu i pragniemy żebyście czuli się tu porostu dobrze. Festiwal jest za free, każdy za zupełną darmoszkę może z niego korzystać i bardzo chcemy żeby tak pozostało. Robimy to również za darmoszkę a raczej do niego dokładamy😉 Wiec potrzebujemy waszego wsparcia. Każdy zecik robi robotę. Dzięki za przeczytanie i widzimy się w Łowiczu Wałeckim 24 do 26 Czerwca 2022.


hc24fa6c614cff40.png

Czym jest nasz festiwal?


Festiwal Siedem Stron Świata to spotkanie dobrych ludzi, którzy chcą podzielić się z innymi swoimi fascynacjami, pasjami i spojrzeniem na świat. Znajdziesz tu prelekcje, filmy, ciekawe rozmowy, warsztaty i dobre jedzenie. Pośród pięknych ogrodów , tajemniczych miejsc i krętych ścieżek można zapomnieć o dniu codziennym i lawirować pomiędzy wielkimi podróżami i małymi ojczyznami.


Także rezerwuj termin 24-26 Czerwca i przyjeżdżaj z całą rodziną."


Zrzutka organizowana jest przez Fundację Siedem Ogrodów w Łowiczu Wałeckim KRS: 0000498657Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 44

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
LH
Liliana Helwich
50 zł
ZB
ZOFIA
10 zł
 
Dane ukryte
3 000 zł
 
Dane ukryte
70 zł
 
Dane ukryte
40 zł
LU
Lucyna
100 zł
JM
Joanna Mikolajczyk
100 zł
AS
Agnieszka Tokarska
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!