Paczki świąteczne dla mieszkańców Udabno (Gruzja) ID: u6hxgf

Paczki świąteczne dla mieszkańców Udabno (Gruzja) ID: u6hxgf

22 805 zł z 25 000 zł

91%

22 805 zł

22 805 zł

z 25 000 zł

zakończona

zakończona

15.12.2019r

190

190

wspierających
91%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Po raz trzeci ruszamy z akcją pomocy świątecznej dla mieszkańców Udabno. Mieszkamy tutaj od sześciu lat i znamy bardzo dobrze mieszkańców Udabno; wiemy również, w jakiej biedzie przyszło im żyć. W tym roku chcemy zapewnić im w miarę możliwości toalety w domach (w miejsce wychodków), ponieważ zbliża się - tutaj bardzo surowa - zima, a wielu z nich to osoby w podeszłym wieku. Mamy też w planach pomoc lokalnemu przedszkolu (położenie płytek oraz pomalowanie ścian). Śledźcie nas na facebooku (fb.com/oasisclubudabno), a będziecie mogli zapoznać się z historią każdej rodziny oraz warunkami, w jakich żyją. Serdecznie dziękujemy za każdą pomoc! Ksawery i Kinga.

u6hxgf-b6c57770.png


Udabno to maleńka wioska pośrodku stepu oddalona od najbliższej miejscowości o 35 km. Została stworzona sztucznie w czasach Związku Radzieckiego, a po jego upadku ludzie zostali pozostawieni sami sobie i zapomniani przez gruziński rząd. Mieszkając w Udabno, trudno przymknąć oczy na biedę tutejszych mieszkańców. Będziemy udostępniać tutaj i na naszym facebooku (www.fb.com/oasisclubudabno) historię rodzin oraz fotografie ich domostw, abyście sami mogli zobaczyć, jak bardzo potrzebna jest tutaj pomoc. Nie chcemy jedynie kupować produktów niezbędnych do przetrwania zimy, ale przede wszystkim zapewnić im pracę. W poprzednich latach zakupiliśmy np. krowy czy maszynę do szycia. Rodziny wielodzietne oraz ludzie starsi otrzymali od nas (właściwie to od WAS!) pralki i lodówki. Nieuleczalnie chore dzieci - roczny zapas lekarstw. Spełnialiśmy też mniejsze i większe marzenia, szczególnie dzieciaczków, które mimo warunków w jakich żyją, mają przecież takie same marzenia jak wszystkie inne dzieci na świecie. Cały rok słuchaliśmy historii Udabniańczyków i zamartwialiśmy się, czy wszystkim uda nam się pomóc. Może się udać z Waszą pomocą! Udostępniajcie, wysyłajcie - jeśli sami nie macie możliwości, może ktoś z Waszych przyjaciół i znajomych będzie mógł pomóc. Całusy dla wszystkich, dla których ludzie z Udabno nie są obojętni!

u6hxgf-bfb5c77a.png


Wpłacający190

B
Barents.pl
2 400 zł
MZ
Martyna z Gruzji
2 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
Z
Zielonogórzanki
700 zł
JG
Jacek Golik
500 zł
A
Agnieszka
500 zł
DP
Darek Przeczek
500 zł
AG
Andrzej Grzechynka
500 zł
MN
Magdalena Norek
500 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
411,83 zł
Zobacz więcej

Komentarze13

 
2500 znaków
 • MZ
  Martyna z Gruzji

  Wsparcie od zespołu Martyna z Gruzji oraz od gości naszej wypożyczalni. Zarówno Wy, jak i mieszkańcy Udabno możecie zawsze na nas liczyć.

  2 000 zł
 • PW
  PETZOR Węgrzyn

  Wspieramy!

  50 zł
 • MP
  Mariola Prokop

  Dziękuję za wspaniały wieczór, atmosferę i przepyszne jedzenie! Jesteście wspaniali, do zobaczenia wkrótce!

  100 zł
 • MB
  Małgorzata Busz

  Pieniądze pochodzą od Klientów oraz pracowników Biura Podróży Barents.pl i zostały zebrane dla mieszkańców Udabno podczas: "Inauguracji sezonu aktywnych podróży 2020! Spotkanie Klientów Barents.pl". Pozdrawiamy!

  2 400 zł
 • Z
  Zielonogórzanki

  Nawet drobnym wsparciem zmienia się świat. Czyjś świat.
  Dziękujemy Oasis Club, za zorganizowanie tej wspaniałej inicjatywy. Pozdrawiamy Cię - Kingo i Kaswery, ukłony dla Casletila, piona do Avto i jego Mamy. Dużo zdrowia dla Was .

  700 zł
 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

570 700 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?