id: u752sm

...na wspólną walkę z koronawirusem, czyli Teatr Szpitalom

...na wspólną walkę z koronawirusem, czyli Teatr Szpitalom

36 zł 
z 10 000
0%
zakończona
30.04.2020r
3
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 914 714 zrzutek i zebrali 879 480 806 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

d2ba4546fff65486.jpegSzanowni Państwo,


W czasach, gdy wirus zmienił naszą codzienność, zamknął nas w domu paraliżując nasze życie towarzyskie i zawodowe, w czasach pandemii, która zbiera żniwo w postaci ludzkiego zdrowia i życia, założyciele Teatru „Ptasie Melodie” – jeszcze miesiąc temu grający dla dzieci niemal codziennie – zastanawiają się co mogą Społeczeństwu dać od siebie. I choć ciężko byłoby wyobrazić sobie czas w kwarantannie bez muzyki, książek, czy filmów, a więc bez sztuki, to jednak nie są to podstawowe potrzeby ludzkie. I aby świat wrócił do normalności (czymkolwiek ona będzie), w pierwszej kolejności musimy być solidarni w dbaniu o własne bezpieczeństwo. Dlatego zostajemy w domu i podporządkowujemy się zaleceniom lekarzy – epidemiologów, żeby te trudne czasy jak najszybciej minęły. Ale do tego, oprócz naszej odpowiedzialności społecznej potrzebne są… pieniądze! Chcemy, by nasze spektakle, tak jak jeszcze miesiąc temu – znowu bawiły, wzruszały, edukowały i wywoływały uśmiech, nie tylko na dziecięcych twarzach...


 Żeby te możliwość przyśpieszyć, choćby o minutę, Teatr „Ptasie Melodie” postanowił zorganizować tę oto „zrzutkę”, z której wszystkie wpłacone pieniądze przekażemy wybranemu szpitalowi na potrzebne w tym celu działania. Wystawiamy do „licytacji” 5 przedstawień, które zagramy w miejscu wskazanym przez największą liczbę osób lub w miejscu, które uzbiera największą sumę (w Warszawie lub w promieniu 70 km od niej). Niech będą to przedszkola (Rodzice, łączcie się!), Domy Kultury, gminne sale i wszelkie miejsca, w których możliwe jest zorganizowanie takiego przedstawienia dla dziecięcej publiczności. Po wybraniu kwoty wpłaty, w polu „Wpłacający” prosimy wpisać nazwę instytucji, w której spektakl miałby się odbyć. Będziemy liczyć głosy i gdy zakończy się czas zbierania pieniędzy, ogłosimy Zwycięzców :) Termin przedstawienia ustalimy, gdy minie zagrożenie epidemią i wrócimy do normalności. Na koniec opublikujemy dowód przelewu na wybrany szpital.


Do zasilenia "zrzutki" zachęcamy wszystkich, z całej Polski i z całego świata, bo cel jest szczytny i w interesie nas wszystkich. Ta niewielka cegiełka, którą od siebie dajemy, niech będzie częścią całości, częścią naszej dawnej rzeczywistości, do której dążymy, by ją odbudować, a który to stan chcemy osiągnąć tak szybko, jak to tylko możliwe.


Życząc Państwu wytrwałości w tych trudnych chwilach zapraszamy do zasilenia „zrzutki”.


Na przekór wszystkim wirusom!


Natalia Rewieńska i Natalia Szulc

Teatr Ptasie Melodie


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 3

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!