POKONAĆ RAKA PIERSI ID: u79bhe

POKONAĆ RAKA PIERSI ID: u79bhe

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

22 533 zł z 80 000 zł

28%

22 533 zł

22 533 zł

z 80 000 zł

49 dni

49 dni

do końca

314

314

wspierających
28%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Ta kobieta na zdjęciu to moja koleżanka Iwona – wielu Wam nie trzeba jej przedstawiać. Iwona ma 35 lat i jest kosmetyczką – superbohaterką, przynajmniej tak było do tej pory, bo teraz ta dziewczyna musi walczyć z chorobą, musi wygrać walkę z rakiem dla siebie i swojej córeczki.

Upublicznienie choroby, opowiedzenie o sprawach prywatnych nie jest łatwe.

Dodatkowo los jej nie oszczędzał a ostatnie kilka lat przyniosło wiele zmian którym musiała stawić czoło... Rozwód, obowiązki w pracy, samotne wychowanie córki oraz stres z tym związany. Wszystko co złe miało pozostać za nią. W czerwcu ubiegłego roku dzięki determinacji i ciężkiej pracy udało jej się otworzyć wymarzony salon kosmetyczny i od tej pory wszystko miało zacząć się dobrze ukłądać. Tak się jednak nie stało. W marcu tego roku wyczuła w piersi guzek, a badanie USG potwierdziło potrzebę wykonania biopsji. Wynik histopatologiczny wykazał najgorszą z możliwych opcji - nowotwór złośliwy T1N2 z przerzutami do węzłów chłonnych o 2 stopniu agresji HER 2 - odczyn dodatni ( 3) agresywny, szybko rozwijający się i często dający przerzuty. Ta wiadomość rozbiła nasze serca na kawałki. Iwona podjęła walkę o swoje życie. Jest w trakcie chemioterapii (4 czerwone dawki i 12 białych oraz terapia celowana).Następnie planowana jest operacja – podwójna mastektomia z rekonstrukcją oraz wycięcie węzłów chłonnych. Genetyk nie daje nadziei na brak obciążenia genetycznego. Może utracić swoją całą kobiecość. NFZ pokrywa leczenie, lecz nie uwzględnia najnowszych rozwiązań, dodatkowych badań, konsultacji lekarskich a także zapewnia niewiele godzin rehabilitacji i pozostawia pacjentów niesprawnych w pełni.

Dodatkowo żyjemy w czasach pandemii i dostęp do służby zdrowia jest jeszcze trudniejszy, dlatego by zwiększyć szanse na wyleczenie Iwona potrzebuje naszego wsparcia. Liczą się ludzie, liczy się czas ale liczą się też niestety pieniądze. Przyjaźni i serdeczności nie można kupić ale w takich sytuacjach można je okazać za pomocą pieniędzy. Chcemy ze wszystkich sił pomóc Iwonie by całą swoją energię mogła skupić na walce z tą trudną chorobą bez obciążenia psychicznego z powodu finansów. Każda pomoc to dla niej ogromna moc bo w jej głowie jest wola walki , w sercu nadzieja ale w ciele nowotwór który chce to wszystko zniszczyć. Zróbmy co w naszej mocy by Iwona pokonała raka, szła przed siebie, kochała i miała szansę przez długi czas cieszyć się życiem wraz ze swoją córeczką. Pokażmy im że mogą na nas liczyć!


Wpłacający314

 
Dane ukryte
1 000 zł
S
stanky21
700 zł
GR
Grażyna Rz.
600 zł
 
Dane ukryte
550 zł
M
Marzas85
500 zł
MS
Marzena S????
500 zł
KP
Kamila Piotrek Olo????
500 zł
HI
Halina i Zbyszek
500 zł
MN
michał nowak
500 zł
R
Ruslana
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze3

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

538 699 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?