id: u99bp3

Pomóż mi utrzymać dach nad głową

Pomóż mi utrzymać dach nad głową

63 zł
z 3 000
2%
zakończona
18.01.2020r
7
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 015 931 zrzutek i zebrali 1 063 744 192 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Głupio mi żebrać od obcych ludzi pieniądze, ale jestem podstawiona pod ścianą i poza sexworkingiem to moja ostatnia nadzieja.


Brakuje mi około tysiąca do czynszu, który powinnam zapłacić jakiś czas temu, zaraz będzie kolejny, nie mam pracy (kilka dni temu mnie zwolniono z takiej, w której zbyt długo nie przepracowałam i co zarobiłam, to opłaciłam czynsz, rachunek za telefon i kupiłam jedzonko), a rodzina nie chce mi pomóc ze względu na to, że mama jest po operacji, a rodzeństwo pomimo dobrej sytuacji finansowej (mąż siostry ma firmę budowlaną za granicą), to mają to głęboko gdzieś. Aktualnie może jakieś 50zł bym uzbierała ze skarbonki, jakąś godzinkę temu przyszedł mi mój zasiłek dla osób niepełnosprawnych i są to moje wszystkie pieniądze, a trzeba kupić leki, bo choruję na nerwicę i przerabiałam już prace w handlu oraz gastro i chuja wychodziło (wiem, bo przerabiałam to nieraz i zawsze kończyło się to tak samo - zwolnionko, ale "żebym nie brała tego do siebie, bo rozumieją chorobę, no ale biznes is biznes). Rzeczy, które mam na sprzedaż, to się nie wyprzedają i śnią mi się koszmary po nocach.


Przedwczoraj jechałam na rozmowę kwalifikacyjną i pomimo swojej sytuacji finansowej, to kupiłam po dwa obiadki bezdomnym. Dodatkowo mam dwa koty przygarnięte z ulicy (jeden miał być u mnie tymczasowo, ale już został sobie na stałe i leży sobie teraz koło laptopa, na którym piszę treść tej zbiórki). Dosyć często mi się zdarza kupić coś komuś potrzebującemu, kiedy sama za wiele nie mam. Po co to piszę? Mam nadzieję, że w końcu karma do mnie wróci.


Ps. proszę trzymać kciuki, by jutro zadzwonił telefon i mój przyszły pracodawca stwierdził "przyjmujemy Panią do pracy"!


Pps. jeśli jesteś z grupy, na której ta zrzutka została udostępniona i wydaje Ci się ona być niewiarygodna, to z chęcią odpowiem na wszystkie pytania oraz podam wszystkie dowody na PW!Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 7

 
Dane ukryte
25 zł
IS
Izabela Sytek
10 zł
KG
klaudia gorzelnicka
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
2 zł
 
Dane ukryte
1 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • IS
    Izabela Sytek

    Wierzę, że szczęście ci się uśmiechnie w życiu i znajdziesz wreszcie pracę gdzie będzie dobrze ???? Dużooo powodzonka ????

    10 zł