id: u9h92m

Pomoc dla rodziny Maćka w tym trudnym czasie

Pomoc dla rodziny Maćka w tym trudnym czasie

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 068 791 zrzutek i zebrali 1 166 451 557 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dostawaliśmy informacje, że są osoby, które chciały wesprzeć rodzinę Maćka, jednak miały różne problemy związane z przekazaniem darowizny na stronie JustGiving.com. Jeżeli są jeszcze osoby, które chciałyby w ten sposób pomóc, to tutaj powinno być to łatwiejsze. Zbiórka jest uzupełnieniem tej, do której link znajdziecie poniżej. https://www.justgiving.com/crowdfunding/herm-island-maciek Dziękujemy za każdą przekazaną złotówkę.

"Społeczność Herm założyła tę stronę, aby wesprzeć rodzinę Maćka w tym trudnym czasie. Niestety w poniedziałek 4 listopada nagle straciliśmy go.

Maciek był naprawdę magicznym człowiekiem. Kochający, miły, troskliwy członek naszej społeczności, za którym wielu będzie tęsknić, na zawsze będzie miał miejsce w naszych sercach. Maciek był częścią naszej społeczności od 4 lat i w tym czasie każdemu z nas zaoferował pomoc.

Jeśli którykolwiek z przyjaciół, rodziny, kolegów i byłych kolegów Maćka chciałby pomóc rodzinie, będziemy bardzo wdzięczni. Darowizna pomogłaby bezpiecznie zabrać Maćka do domu jego rodziny i ponieść koszty pogrzebu.

Dziękujemy za poświęcenie czasu na przeczytanie.

Spoczywaj w pokoju, Maciek."

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 34

 
Dane ukryte
500 zł
KP
Krystian Piechota
300 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
100 zł
SC
Slawomr Ciseł
100 zł
IL
Ilona
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AG
agnieszka.zuzanna.lis
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MK
Michał Kędzielewski
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków
  • Adam Brankiewicz

    Piotrku, nie musisz dziękować. To wszystko tylko w jakiejś małej części pokazuje, jakim człowiekiem i jak dobrym przyjacielem był Maciek dla nas wszystkich

  • Piotr Jaśkiewicz

    To co zrobiliście i robicie dalej jest niesamowite. Maciek miał naprawdę wspaniałych przyjaciół. Dziękuję w imieniu całej rodziny za Wasze wsparcie. Nie wiem co jeszcze mogę powiedzieć. Po prostu dziękuję