id: u9kzpc

RATUJEMY ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE - zrzutka na szkolenie młodzieży w klubie żużlowym

RATUJEMY ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE - zrzutka na szkolenie młodzieży w klubie żużlowym

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 155 944 zrzutki i zebrali 1 199 892 361 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Śląsk Świętochłowice to klub żużlowy z bardzo bogata historią który w swojej historii wywalczył trzy srebrne i jeden brązowy medal drużynowych mistrzostw Polski oraz dwa wicemistrzostwa kraju par żużlowych. Największą gwiazdą w historii klubu był Paweł Waloszek, wicemistrz świata z 1970 roku. Sekcja żużlowa działa w mieście od 1951r osiągając wiele sukcesów na arenie krajowej jak i międzynarodowej aż do 2003r kiedy to drużyna wystartowała po raz ostatni w II lidze żużlowej. Na początku 2015r. dzięki grupie zapaleńców, kibiców byłych zawodników oraz miasta doprowadziliśmy w czynie społecznym do reaktywacji tego pięknego sportu w naszym mieście! Uprzątnęliśmy nie używany od 12 lat stadion oraz zmodernizowaliśmy tor żużlowy, aby mogły się na nim odbywać zawody żużlowe. (zobacz filmik poniżej "Ostatnie przebudzenie") Już 17 lipca tego roku odbył się turniej Speedway Reaktywacja .który ściągnął rzesze kibiców z całego kraju na stadion Im. Pawła Waloszka. (YT poniżej) Rozpoczęliśmy szkolenie młodzieży i już w tym samym roku wychowaliśmy dwójkę wychowanków. W sezonach 2016-2018 kolejnych czterech wychowanków uzyskało licencję "Ż" a klub uczestniczył w cyklu rozgrywek międzynarodowych Speedway Friendschip Cup. Rundę w Świętochłowicach wygraliśmy drużynowo a indywidualnie wszystkie miejsca na podium zajęli reprezentanci MS Śląsk Świętochłowice. Rozpoczęcie remontu stadionu dało nam nadzieję na lepsze jutro...... Poniżej film z naszych działań społecznych w 2014 i 2015 roku

Rok 2019 nie zaczął się dla nas dobrze.

Przerwane zostały prace na stadionie a dotacje na sport zmniejszone z powodu oszczędności.

Stanęliśmy przed trudną decyzją czy kontynuować dalszą działalność klubu,gdyż budżet w porównaniu do wcześniejszych lat jest obecnie o 100tyś zł mniejszy i nie daje nam szans przejechać całego sezonu.

Dlatego też decyzją zarządu zwracamy się do Was drodzy kibice , przedsiębiorcy ludzie dobrej woli którym leży na sercu rozwój świętochłowickiego żużla .

Prosimy o wsparcie w tej trudnej chwili i pomóżcie nam dalej funkcjonować i szkolić młodzież.

Z naszej strony gwarantujemy,że wszystkie wpłaty będą tylko i wyłącznie na cele szkolenia młodzieży bo my jako zarząd od zawsze pracujemy społecznie!

Dla wpłat powyżej 1tyś przewidujemy umieszczenie reklam wg ustaleń oraz kwoty wpłaty.

Nie czekamy tylko na Wasze wpłaty ale równocześnie pracujemy nad pozyskiwaniem środków z innych źródeł,aby jak najszybciej osiągnąć cel jaki jest spięcie budżetu na 2019r.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 109

preloader

Komentarze 19

 
2500 znaków